AirTies'tan kablosuz alan genişletici!

AirTies'ın kablosuz alan genişletici ailesinin en yeni üyesi, bu çekici özelliklerle geliyor!

AirTies'tan kablosuz alan genişletici!

Hayatımıza giren mobil cihazlarla birlikte, kablosuz ağların önemi gün geçtikçe artıyor. Notebook gibi nispeten bir masa ya da sehpaya ihtiyaç duyan cihazların yanı sıra avucumuzun içine sığdırdığımız, akıllı telefon ve tablet kullanımının artması ile kimi zaman evimizde internete ulaşamadığımız alanlar bize zaman kaybettirmeye başladı. Çoğu zaman, cep telefonumuzun veya tabletimizin ekranında dönen daireye bakarak internetin neden çekmediğine anlam veremiyoruz.  

Kablosuz ağ çözümlerinde Türk kullanıcısının ihtiyaçlarına ve Türkiye'nin altyapısına uygun ve en iyi çözümleri sunan AirTies, kablosuz ağında kapsama alanı sorunu yaşayan kullanıcılara ürün portföyüne eklediği son ürünü olan kablosuz alan genişleten Air 4443 ile etkili ve pratik bir çözüm sunuyor. Her marka modemle uyumlu çalışacak şekilde tasarlanan Air 4443 ile kullanıcılar, kablolara takılmadan, teknik destek almadan ve karmaşık kurulum ile uğraşmadan kolayca evin her köşesinden kablosuz ağ ile bağlanmanın keyfini yaşıyor.

Tek tuşla kurulum ve kullanım kolaylığı sunan Air 4443, kablosuz kapsama alanını genişletmenin yanı sıra sahip olduğu 4 adet Ethernet girişi ile kablosuz özelliği olmayan ancak Ethernet portuna sahip cihazları da aynı anda internete bağlıyor. Böylece akıllı TV, oyun konsolu veya uydu alıcısı gibi cihazları Ethernet bağlantısı ile internete eş zamanlı bağlamak mümkün hale geliyor.

Medya arşiviniz istediğiniz cihazda

Medya arşiviniz istediğiniz cihazda

Günümüzde kullanıcılar, kişisel arşivlerini dijital olarak saklamayı tercih ettikleri için içeriği paylaşmak istediklerinde ya da bir cihazdan farklı bir cihazda aktarmak istediklerinde sıkıntı yaşayabiliyorlar. Air 4443'ün USB Tak&Paylaş özelliği ile cihaza bağlı USB harici depolama aygıtındaki tüm içerikler, herhangi bir teknik uyarlamaya gerek kalmadan ağın bir parçası oluyor ve istenilen kablosuz cihazdan (telefon notebook, tablet, akıllı TV) tüm içeriklere sorunsuz ulaşılabiliyor.

3G desteği ile kesintisiz iletişim

"İnternetten bir an bile kopamam" diyen kullanıcılar için 3G Router özelliği de taşıyan Air 4443, ADSL'in kesildiği anlarda imdada yetişiyor. Tek bir 3G USB modem kullanarak bütün kablosuz cihazlarınızı 3G ile internete bağlayan Air 4443, Türkiye'deki tüm GSM operatörlerinin 3G modemleriyle uyumlu çalışıyor.

Kablonet kullanıcıları için router

Air 4443 ürünü, kablosuz özelliği olmayan Kablonet modemler ile kullanılabilme fonksiyonalitesi sayesinde aynı anda birden fazla bilgisayarın internete bağlanmasını sağlıyor. Kullanıcıların tek yapması gereken Kablonet Modem'den çıkan ethernet kablosunu Air 4443'ın WAN portuna bağlamak. Air 4443 otomatik olarak Router moduna geçerek Air 4443'e bağlı kullanıcıların internete çıkmasına imkan sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

airites almak iiçin 3 defa düşünmek gerekir genellikle ısınma problemleri var?

Bir daha yanından bile geçmem air6372 model modeminden çekmediğim kalmadı :@

bence almayın

en iyisi powerline :) Max_Real Qnx

airtes modem var 4 senedir kullanıyorum.

Airties mi.. Uzak olsun...

Bence alınabilir. Çok süper değil , çok kötü de değil.

Sen de yorum yaz