Angry Birds bile Temple Run 2'ye dayanamadı!

Angry Birds'ün kırdığı indirme rekorlarını unutun; tahtın sahibi artık başka bir oyun!

Angry Birds bile Temple Run 2'ye dayanamadı!
24 saat içerisinde altı milyon defa indirildi

Konu Angry Birds olduğu zaman artık "O da ne?" diyen insan sayısı yok denecek kadar az. Malum, piyasaya çıktığı ilk 35 gün içerisinde toplam 50 milyon indirme sayısına ulaşmış bir oyundan bahsediyoruz...

Akıllı telefonlarda oyun oynama temellerini oluşturduğu gibi, basit bir oyunun nelere kadir olabileceğini gösteren Angry Birds, bir dönemlerin en çok satan oyunuydu. Fakat öyle görünüyor ki onu çok iyi takip eden bir diğer yapım, Temple Run 2, kızgın kuşları tahtından etmeyi başardı. İlk oyunuyla büyük ilgi toplayan Temple Run, piyasaya çıkardığı ikinci oyunuyla birlikte ilk 13 gün içerisinde iOS, Android ve Kindle kullanıcıları tarafından 50 milyondan fazla kez indirildi.

Oyun kullanıcıyı sık ormanlar içerisinde yüksek tempoda koşturuyorken, bir yandan ani hareketler yapmaya zorluyor, bir yandan da etraftaki altınları toplamasını istiyor... Karakteri kovalayan dev yaratıklarsa cabası! Büyük oranda reflekse dayalı olan Temple Run serisi, 17 Ocak tarinde Apple App store'da görücüye çıktığı ilk 24 saat içerisinde altı milyondan fazla defa indirilmişti. Akabinde giriş yaptığı Google Play ve Amazon Marketplace ise onu çağımızın en hızlı ve en çok indirilen oyunu yapmaya yetti.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Ama angry birds paralı

Hak ediyor gayet basarili bir oyun ben beyendim 1kadar klasik degil ek ozellikleri daha verimli kullanabiliyoruz buda daha zevkli hale getiriyor. Tavsiye ederim milyonlara katilin derim.

Herkes sırasını savıyor. Angry Birds 5. oyununu çıkarttı, gayette güzel bir seriydi. Şimdide benzer başarıyı Temple Run gösteriyor ve de gerçekten insanın kendini kaptırdığı bir oyun.

beğendim oyunu denemelisiniz.

bencede süper bi oyun

Muhteşem zevkli oyun hakkını vermekte fayda var hak etti ve kazanması da gerekir.

Biz simbyan kullanıcılarına yagmurlu havada su bile yok.

Temple Run ı beğenenler için Jatpack Joyride ı öneririm. ben win8 de oynuyorum ama diğer mağazalarda da olması lazım.

oyun güzel fakat iphone da soruna neden oluyor.telefonu kasıyor mesaj gndermede problem oluşturuyo 3s ve 4s lere yükledikten sonra kaldırmak zorunda kaldık.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir