Apple, Bang with Friends'i sildi!

İçerisinde cinsellik barındıran hemen her şeyi veto eden Apple'ın son kurbanı bakın kim oldu...

  • Zeynel A. Öztürk
Apple, Bang with Friends'i App Store'dan sildi!

"Sizinle cinsel açıdan ilgilenen arkadaşlarınızı kendinizi belli etmeden bulmanıza" yardımcı olan tartışmalı mobil uygulama Bang with Friends, Android'de Facebook'u temel alarak çalışıyor ve Google Play'deki yerini koruyor.

Ancak gelen son raporlara göre Apple, Bang with Friends'i App Store'dan atmış durumda. Apple'ın Bang with Friends'i mağazasından neden çıkardığı tam olarak bilinmiyor. Uygulamanın web sitesi, "kısa bir süre içinde geri döneceklerini" iddia ediyor ve şu an Apple ile görüştüklerini söylüyor.

Apple'ın tartışmalı uygulamayı App Store'dan kaldırmasının nedeni, uygulamayla yaşadığı küçük bir sorun da olabilir. "BWF"nin geri dönmeyi başarıp başaramayacağını yakında görebileceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Gerçek kalite budur işte.

Apple nin bu kısmını seviyorum.Ahlaka karşı sistemi gayet güvenli.Androitte bir yerde cami resmi diğer tarafta böyle içerikleri olan resimler var bunun ayrılması gerek.

sevgili Apple'dan son derece yerinde ve mantıklı bir yaklaşım. tebrikler...

darısı android'in başına mağazaya bir giriyorum sanırsın +18 siteye giriyorsun android'in mağazası çok gevşek !

@20 May 2013 15:38 kimin eli kimin cebinde belli değil zaten :)

Yorum yapanlara söylüyorum elinize kolunuza hakim olamıyor musunuz? Siz ister indiriin ister indirmeyin ama ben kısıtlamalardan nefret ediyorum.

Apple en iyisini yapıyor 18 yaş altı da kullanıyo bu telefonları

@20 May 2013 17:40 18 yaş üstüde kullanıyor ?? bardak dolu mu boş mu?

Evet kaldırması kalitesini gösteriyor. Komik epılcılar sizi :)

Teknoloji sitesinde bu tarz bir konu hakkında konuşmak ilginç bir tezat ama bozuk saat günde 2 kez doğruyu gösterir. Apple yi gram sevmem ama bu duruşu doğru ve desteklenmesi gereken bir durum. Özgürlük ile porno yu yanyana kullanmayı sevenleri, başkalarının kardeşi, bacısı vs. yi orada görmek için gösterdikleri bencil ve iğrenç çabaların yerine sektöre kendilerinin sorumluluğunda olan ailelerinden katkı sunmalarını aksi halde susmalarını, insanlık namına rica ediyoruz, teknolojiseverler olarak.

@20 May 2013 18:47 şu appleı gram sevmem ama şu doğru bu doğru diye başlayan klişeleri bırakın ve biraz büyüyün artık.... bu arada epılı severim ve altı seneden beridir de kullanıyorum...

@20 May 2013 22:25 Klişe değil gerçek. apple nin bozuk saat misali bir kez doğruyu göstermiş olması onu veya google, facebook vs. kullanıcılarına köle gözüyle bakan hiçbir firmayı bozuk saat durumundan çıkarmaz. Hiçbir firmayı sürekli savunmak yerine eğriye eğri, doğruya doğru demek gerektiğini unutmamak gerek.

yaş filtrelemesi falan bir sürü zart zurt var uygulamaları rahatça filtreleyebilirsiniz, marketten kaldırmaya lüzum yok

O DEĞİL DE NOOLMUŞ? NEYMİŞ BU UYGULAMA ?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play