Apple'ın sır tabletine isim veriliyor!

Apple sürpriz projesi hakkında sır vermiyor; ama bakın başkaları neler diyor...

Daha önce sizlere Apple'ın sürpriz bir tablet üzerinde çalıştığı hakkında bilgi vermiştik.

Borders Media'dan alınana son dedikodulara göre Apple'ın tableti iPad olarak isimlendirilecek. Henüz proje hakkında herhangi bir ekran görüntüsü mevcut olmasa da kullanıcılar Apple'ın e-kitap kategorisine dâhil edeceği tableti hakkındaki gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyor.

Aslında bu alanda Sony gibi devlerin yaptığı ürünler de mevcut fakat konuya estetik açısı ile bakabilen Apple'ın bu projesi hakkında fazla ipucu vermeyişi de ortaya mükemmel bir ürün çıkacağını işaret edebilir.

Henüz resmi bir açıklama gelmedi; fakat Apple'ın sürpriz tableti hakkında açıklayıcı bilgileri sizlerle anında paylaşacağız...

Yaşar Tuna Zorlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

tmm güzel çıkartsın çıkartsın da komik rakamlı harddisk ler koymasın şimdi tutar buna 20gb lık bir harddisk koyar azını burnunu kırarım appleın:D

apple la soyguna devam kendi fanları oldugu sürece sırtı yere gelmeyecek şirket

i-pad olmaz bence kadınlar şaşırır:P
i-Soba olabilir:)

ne soygunu arkadaşım windows soygun 100 tane antivürüs alıyorsun ayda bir en az format atman gerekiyor 6 ayda bir donanım değiştiriiyosun bence windows soygun

"ne soygunu arkadaşım windows soygun 100 tane antivürüs alıyorsun ayda bir en az format atman gerekiyor 6 ayda bir donanım değiştiriiyosun bence windows soygun"

Bilgisayarımı alalı 1 yıl oldu daha donanım değiştirme ihtiyacı duymadım, 100 antivirüse gerek yok 1 tane işimizi görüyo ayrıca Windows 7 RC yi kurduğumdan beri hiç format atma ihtiyacı duymadım ve bilgisayarım tıkır tıkır çalışıyo.

64gb ssd olur en az

Apple'sa koy sepete :D

Aslında bu tablet-netbook karışımı klavyesiz bilgisayar fikri çok mantıklı fakat kar marjı düşük olsa gerek ki hiçbir üretici böyle bir cihaz çıkarmadı henüz .

Apple alırsan 5 yıol donanım değiştirme ihtiyacın olmaz, 5 yıl boyunca da virüs yemezsin, format atmazsın, bilgisayarın yavaşlamaz.

----------------------------

Bilgisayarımı alalı 1 yıl oldu daha donanım değiştirme ihtiyacı duymadım, 100 antivirüse gerek yok 1 tane işimizi görüyo ayrıca Windows 7 RC yi kurduğumdan beri hiç format atma ihtiyacı duymadım ve bilgisayarım tıkır tıkır çalışıyo.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir