ASUS 500 milyonuncu anakart satışını kutladı

ASUS, 500 milyonu aşan anakart satışlarını Rahmi M. Koç Müzesi'nde düzenlenen bir etkinlikte kutladı

ASUS 500 milyonuncu anakart satışını kutladı

ASUS, şirketin 1989'daki kuruluşundan bu yana 500 milyonu aşan anakart satışlarını, Rahmi M. Koç Müzesi'nde düzenlenen bir etkinlikte kutladı. ASUS, Teknoloji sektöründe önemli yeri olan anakartlarının başarısının kutladığı etkinlikte, hazırlanan zaman çizelgesi ile ASUS'un anakartlardaki değişim ve gelişimini gözler önüne serdi.

1989'dan bu yana eski dönem anakartların yanısıra, anakart endüstrisine yön veren modellerin sergilendiği etkinlikte, en yeni ASUS teknolojisine sahip anakart modelleri de yerini aldı.

ASUS'un anakart geçmişi hakkında konuşma yapan ASUS Türkiye İş Geliştirme Müdürü İlker Bacaksız şu açıklamayı yaptı: "Neredeyse çeyrek asırdır sürdürdüğümüz anakart satışlarımızda kendimizi sürekli olarak geliştirdik. Pazara birçok yenilik kazandırdık. Bundan sonraki hedefimiz de, bu alandaki yenilikçiliğimizi sürdürmek olacak. ASUS, yıl sonu itibarıyla toplamda 5 milyon anakart satışıyla Türkiye'de 1 numara olma geleneğini sürdürüyor"

Teknoloji sektöründe ilklerin markası ASUS, kalıcı yenilikler, kullanıcı odaklı tasarım ve şirket çapında daima en iyi performansı ve güvenilirliği sunma misyonu ile Türkiye pazarındaki faaliyetlerini sürdürüyor.

ASUS'un, çeyrek yüzyıllık emeği ve başarıyı kutlamak amacıyla sosyal medya üzerinden düzenlediği yarışmada 4 şanslı katılımcı büyük ödül ASUS TUF kasa içerisinde Z97 PC'nin yanı sıra çeşitli hediyelerin sahibi oldu. Yarışmanın kazananları ödüllerini etkinlikte teslim aldı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bacaksız, takım elbise giyip elinde mikrofonla reklam yapma. adam gibi servisin olmamasında en büyük etken asus türkiye. düşük ve orta kalite anakartların ekran kartlarının 2. kalite olanlarını tr deki kullanıcılara itelediğinizi, 1. kalite olan yüksek sınıftakilerinde de bir sorun olduğunda servisin bilgisiz elemanlarla direkt kullanıcı hatasını üstüne yapıştırdığınızı yada kasıtlı bozarak kullanıcı hatası diyen servisler sizin yüzünüzden var.

ASUS'a verdiğim para zehir zıkkım olsun! Bir dahasına kesinlikle GIGABYTE alacam Intel yongalı elbette.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost