ASUS ZenBook, yeni Intel "Skylake" işlemcili

ASUS ZenBook serisinden en çok satan modeli ZenBook UX305 artık Intel Skylake'li.

O, artık Intel Skylake'li

ASUS ZenBook serisi dizüstü bilgisayarların en çok satan modeli ZenBook UX305 ve birçok renk seçeneğine sahip ZenBook UX303 artık 6. nesil Intel® Core™ (Skylake) işlemcilerden güç alıyor.

Zenbook UX305UA

Daha fazla güç ihtiyacı duyanlar için Intel Core i7-6500U işlemci ile satışa sunulan ZenBook UX305UA modeli güç ve performansa ihtiyaç duyanlar için öne çıkıyor. Yeni nesil işlemcilerin yanı sıra UX305UA 1,3 kg ağırlığı ve 16 mm'lik inceliği ile de performansı her zaman yanında taşımak isteyenlere hitap ediyor. 13,3 inç ZenBook UX305UA, QHD+ (3200 x 1800) IPS ekranlar ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

ZenBook UX303UB

Yeni ZenBook UX303UB modeli ise Intel Core i7-6500U işlemciye varan bir güç desteğine sahip olmasının yanı sıra NVIDIA GeForce GT940M'ye varan ekran kartı, 13 inçlik bir dizüstünde net görüntüler isteyen kullanıcıların taleplerini karşılayan bir seçenek olarak öne çıkıyor. Yeni UX303UB modellerinde, Zen felsefesinden ilham almış metal kaplamalı tasarım ile birlikte Füme Kahverengi, Gülkurusu ve Buz Altını renk seçenekleri de bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bu firmalar hala broadwell'de haswell'de takılırken Monster çoktan SKYLAKE'li canavarlarını satışa sundu. Değerini bilen kim?

Resime bakmak için geldim. Aslında yaptığım şey doğru değil :(.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir