Aynı anda 10 binlerce kişi selfie çekti!

Sony Xperia C3, GNCFEST'de tanıtıldı ve 10 binlerce kişi aynı anda "selfie" çekti.

Aynı anda 10 binlerce kişi selfie çekti!

Sony Mobile'ın heyecanla beklenen dünyanın en iyi selfie telefonu Xperia C3 Türkiye'de ilk defa GNCFEST'de tüketiciyle buluştu. Müzik severler, festivalin selfie telefonu Xperia C3'ün gelişini aynı anda selfie çekerek kutladılar. Festivalde ayrıca bu senenin hit'i olan "Happy" şarkısıyla Grammy ödüllü Pharrell Williams ve pek çok ünlü sanatçı müzik severleri coşturdu.

Festivalde ilk defa tüketici ile buluşan dünyanın en iyi selfie telefonu Xperia C3, 5 MP'lik ön kamerası ve LED flaşı ile ön plana çıkıyor. Xperia C3, sunduğu yenilikçi akıllı sosyal kamera uygulamaları ile sosyal medyada daha eğlenceli selfieler paylaşılmasını sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Inna <3 bbbb

telefonlar iyi güzelde z 1 den pek farkı yok z 3 fazla bir şey vaat etmiyor az daha estetik yapıp geri menü tuşunu alta yerleştirislerse daha güzel olur.

@13 Eyl 2014 09:25 Ne diyon la değişik telefonun özelliği selfie ve 1100 tl farkı bu. bu ne cehalet ya

@13 Eyl 2014 09:25 farklarını yazardım ama okumaı bildiğinden emin değilim

@13 Eyl 2014 09:25 bence sonylerin çok orjinal bi tasarımı var. tek fiziksel tuş yeterli. tuşu açmak iphone dan daha kolay en azından.

Gece çok güzel çekiyor önde lef aydınlatma var

şu laptoplarımızda olan kamera lensinin etrafında çevrili aydınlatma teknolojisi daha çok hoşuma gidiyor keşke telefonda hem ön hem arka kameralarda böyle bir şey olsa ya da bazılarını ikna etmese de yüksek çözünürlüklü ultrapixel kamera takılsa da olur htc-sony iki önemli kavgası olmayan android üreticisi birlikte iş yaparak nexuslardan bile iyi cihazlar çıkarabilirler aslında

ne zaman satışa çıkcak.. ücreti ne kadar ??

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir