Ballmer, 80 inç'lik bir tablet kullanıyor!

Microsoft'un patronu Ballmer'ın ofisindeki bu dev Windows 8 canavarı, yakında evimize de girebilir!

Steve Ballmer, 80 inç'lik bir tablet kullanıyormuş
Microsoft CEO'su Steve Ballmer

Windows 8 hakkında en çok konuşulan konulardan biri de Microsoft'un dokunmatik tablet ve laptop'lar için sunacağı destek. Ancak bir iddiaya göre Microsoft CEO'su Steve Ballmer çok daha büyük, 80 inç'lik bir tableti ofisinde kullanıyor.

İddianın sahibi ise Microsoft'un üst düzey yöneticilerinden olan Frank Shaw. Shaw'a göre "Steve Ballmer, ofisinde 80 inç'lik dokunmatik bir tablete sahip. Telefonunu ve not kağıdını bıraktı. Ekran dokunmatik ve duvarına asılı". Geçen aylarda CES 2012 fuarında Sharp'ın 80 inç'lik bir televizyonunu görmüştük. Ancak Shaw, Ballmer'ın ofisindeki ekranın farklı bir üreticiye ait olduğunu söylüyor.

Shaw, ekranın Ballmer'ın beyaz tahtası ve e-posta makinesi olduğunu, bu cihazı satacaklarını söylüyor. Ancak Shaw, cihazın şu an tüketicilere yönelik olmadığının altını çiziyor: "Şu an tüketiciler için değil, ancak tarihte her şeyin böyle başladığını biliyoruz. Fikir, iki sene içinde aynı zamanda bilgisayar olan bir ekranın var olması gerektiği."

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Dokunmatik ekranı otrumakta olduğu masasından nasıl kullanıyor? Saplı süpürgeyle mi?

bu apple ın fikri içinde bilgisayar olan ekran.. imac

SAMSUNG Smart tv reklamını izle anlarsın...

bu apple ın fikri içinde bilgisayar olan ekran.. imac
************************

Değil, Imac masa üstü ekran bilgisayar ve maksimum 27 inç, Steve Ballmer'ın kullandığı ise 80 inç duvar tipi. Microsoft'un masa tipi de dokunmatik ekran masası var ama seri üretimde değil.

apple'ın fikriymiş .p ancak fikir üretip patentini alır kendisi yapmaz ya da kötü yapar başkası iyisini yapınca da zırlar patentimi ihlal etti diye

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir