Bedava yardımcınız burada!

Favori sitelerinizde yenilik olduğunda bunu size haber veren bedava bir yardımcıya ne dersiniz?

  • Ümit Öncel
RSS'ten öte bir site takip aracı
Diphur üzerinden diğer kullanıcıların oluşturduğu en popüler bağlantıları da görebilirsiniz.

İnternet geçtiğimiz yıllarda çok büyük değişimler gösterdi. Günümüzde artık her çağdaş internet sitesi için olmazsa olmaz koşulu etkileşimli olması. Fakat hepimizin her gün kullandığı araçlardan bir tanesi bu yapıya pek de uygun değil. Çoğumuz için bir siteyi favorilere eklemek sadece o siteyi kaybetmemenin bir yolu ama site üzerinde bir değişim olup olmadığını görmek için siteyi tekrar tekrar kontrol etmek zorunda kalıyoruz.

RSS bu konuda bir yardımcı ama RSS'ten daha iyisi de var. Diphur adlı bir yardımcı servis, sizin sadece bir web sitesini kaybetmemek için favorilerinize eklemekten fazlasını yapabilmenizi sağlıyor. Diphur ile RSS ile tüm siteyi takip etmek zorunda da değilsiniz.

İşte Diphur'un sundukları ve gerekli bağlantı...

Diphur'un en güçlü yanı, ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra eklediğiniz siteleri sadece sizin ilgilendiğiniz değişikliklere göre takip edebilmesi. Atayacağınız anahtar kelimelerin geçtiği yeni yazılardan sizi e-posta ile haberdar eden Diphur, sitelerdeki sık değişen reklam ve dış bağlantıları da tanıyarak bu seçimin dışında tutmayı başarabiliyor.

Eğer siz de beğendiğiniz siteleri daha yakından takip etmek isterseniz, şu adresten ücretsiz Diphur hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Tıklayın: Diphur

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

linkini verdiğiniz site çalışmıyor ki.

bkz ( https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3028/ )

Sen de yorum yaz