BitDefender'dan Yeni Nesil Koruma Platformu!

BitDefender'ın yeni nesil uç nokta koruma platformu, en karmaşık siber saldırıları bile durduruyor!

BitDefender'dan Yeni Nesil Koruma Katmanı!

Bitdefender, katmanlı yeni nesil uç nokta koruma platformunu (NGEPP) duyurdu. Bitdefender GravityZone ürün ailesinin bir parçası olan Bitdefender GravityZone Endpoint Security HD, şirketlerin ihtiyacı olan ve diğer uç nokta güvenliği ürünlerinin göremediği sofistike kötü amaçlı yazılımları ve kötü niyetli saldırıları önlemeye yarayan tüm güvenlik servislerini tek bir platformda birleştiriyor.

Günümüzde şirketler, mevcut antivirüs araçlarının taramalarından başarıyla kurtulmuş sıfır gün exploitleri, file-less saldırıları, gelişmiş fidye yazılımları ve oltalama girişimlerinden kaynaklanan modern kötü amaçlı yazılımlarda kapsam boşluğuyla karşı karşıya kalıyorlar. GravityZone Endpoint Security HD, bu tehditleri agresif ve hassas tarama, düşük parazit miktarı ve ilgili vakalarda daha eylemsel kavrama sayesinde engelliyor. GravityZone Endpoint Security HD, saldırılara karşı korunmak için, tek bir entegre modüler etmende, kümelenmiş bulut ve yerel makine öğrenme algoritmalarını, anti-exploiti, davranışsal izleme sürecini ve sandbox teknolojilerini kullanıyor.

Şirketler, önleme, tespit etme, otomatik yanıtlama ve sıfıra yakın false positives (yanlış alarm) ile kolay yönetilebilir bir konsol içeren daha güçlü, birleştirilmiş uç nokta kontrollerine ihtiyaç duyuyorlar. GravityZone Endpoint Security HD, güvenlik ekiplerinin, daha iyi bir tehdit içeriği sağlarken yüksek dereceli doğrulukla otomatikleştirilmiş agresif koruma ileten, entegre, yeni nesil uç nokta koruma çözümünü dağıtmalarına olanak tanıyor.

2 Yeni Modül ile Daha Güçlü Koruma: HyperDetect ve Sandbox Analyzer

Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, GravityZone Endpoint Security HD'de bilinmeyen tehditlerin önlenmesini ve taranmasını güçlendirmek için mevcut koruma katmanlarının üzerine 2 yeni modül daha ekledi.  GravityZone Endpoint Security HD, şüpheli aktiviteleri belirleme, bildirme ve Tehlike Göstergeleri'ne (IoC) erken görünürlük sağlama konusunda benzersiz yeteneklere sahip ek bir yeni nesil katman olan HyperDetect™ özelliğine sahip. Kanıtlanmış makine öğrenme modelleri ve güçlü sezgisel ve davranışsal tarama ile güçlendirilmiş koruma modülü HyperDetect™, file-less saldırılar da dahil olmak üzere en yeni ve en gelişmiş tehdit biçimlerini kesin olarak tespit ediyor.

GravityZone Endpoint Security HD ayrıca, uç noktanın ön çalıştırmada şüpheli dosyaları engellemek için hemen harekete geçmesine, daha fazla analiz için bunları otomatik olarak sandboxa göndermesine, kötü amaçlı işlemleri sonlandırabilmesine ve kötü niyetli değişiklikleri geri alabilmesine olanak sağlayan entegre Sandbox Analyzer'i de içeriyor. Sandbox Analyzer, bulut tabanlı yalıtılmış bir alanda şüpheli dosyaların otomatik ve derinlemesine analizini gerçekleştirerek tehdit davranışıyla ilgili gelişmiş içerik sunuyor.

GravityZone Endpoint Security HD, 27 Haziran 2017'de GravityZone Elite entegre güvenlik paketinin bir parçası olarak genel kullanıma sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

kendini korududa sizi koruyacak...

Sen de yorum yaz