BootCamp 2.1 ile SP3, Mac'lere geliyor

Intel tabanlı Mac'ler yeni BootCamp güncellemesi ile Windows XP SP3 ile uyumlu hale gelecekler...

BootCamp 2.1 ile Service Pack 3, Mac'lere geliyor
BootCamp: Intel-Mac'lerde Windows.

Apple, Boot Camp yazılımının yeni bir sürümünü yayımladı. Bu güncelleme Windows XP Service Pack 3'ü Mac'lere kurmak için mecburen gerekiyor. Buna ek olarak 2.1 sürümünde Mac donanımının Windows XP ve Vista ile olan uyumluluğu arttırıldı.

Boot Camp ile Windows XP ve Vista Intel tabanlı Mac'lere kurulabiliyor. Kullanıcılar sistem yeniden başlatıldığında Mac OS X veya XP/Vista işletim sistemlerinden birini seçebiliyorlar. Yazılım, grafiksel tabanlı bir yükleme asistanı sunuyor.

Download:
- Boot Camp (Windows XP)
- Boot Camp (Windows Vista 32-bit)
- Boot Camp (Windows Vista 64-bit)

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

mac windows programlarını bu şekilde kullandırmayı amaçlıyor ama bir yere kadar inatlarından vazgeçip normal pc lere çıkartmadıkları sürece sadece grafik tasarımcılarının masaüstünü süslemeye devam edecek yakında adobe 64 bit ve windows a ağırlık vermeye başladı yakında ondan da olabilirler.

Tüm Mac Kullanıcıların çileden çıkatması yetmiyormuş gibi şimdide PC kullanıcılarını hedef almış ard arda çıkan güncellemeler güvenlik açıkları windows tan bir farkı kalmamış,
Apple mac kullanıcıları öyle kızdırmış olmalıki kaybettiği vey kaybedeceği müşterilerinin yerini PC kullanıcılarıyla doldurmayı hedeflediğini düşünüyorum Boot Camp olmadanda sisteme windows kurabiliyorsunuz boot camp sadece klavye ve kendi donanımlarının windows driver larını barındaıran bir paket gerekli bazı donanım driverlarını zaten internetten boot camp yazılımı olmadan indirip kurabilirsiniz hatta ben apple bu konuda güvenmediğimden intel nvidia broadcom gibi donanım üreticilerinden son driverları indirip kurdum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir