Bu çerçevesiz kasa, iPhone 6'ya mı ait?

İnternete sızan bu fotoğraf, gerçekten iPhone 6'nın yeni, "çerçevesiz" kasası olabilir mi?

  • Zeynel A. Öztürk
Bu çerçevesiz kasa, iPhone 6'ya mı ait?

iPhone 5S piyasaya sürüldükten hemen sonra ortaya çıkmaya başlayan iPhone 6 dedikoduları hız kesmiş değil. Bu kez bir web sitesi, iPhone 6'nın kasasına ait olduğunu iddia ettiği görüntüleri yayınladı.

Görüntülerin yayınladığı web sitesi nowhereelse.fr, üç iPhone gövdesinin göründüğü görseli Çince bir forumdan elde etmiş. İddiaya göre resimde soldan sağa sırayla iPhone 4, iPhone 5 ve iPhone 6 kasaları yer alıyor. iPhone 6'nın önceki iki modelin aksine ekran çerçevesinden tamamen kurtulduğu, aynı zamanda ekranının daha büyük olduğu gözleniyor.

Görüntüler, daha önceki dedikodularla uyum gösteriyor çünkü Apple'ın 4.7 inç'lik bir iPhone 6 tanıtacağı iddia ediliyordu. Firmanın 5.7 inç'lik daha büyük bir model de geliştirdiğine dair iddialar var. Resmi herhangi bir duyuru henüz yok, ancak her iki modelin de bu sene, önümüzdeki aylarda gösterilmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ya haber diye koymuşsunuz birde ya fakirler..

@04 Mar 2014 17:43 o müthiş araştırmacı ruhunla bu tarz şeyleri araştırıp bize haber olarak sen getir o zaman zenginliğini görelim !

Bu ekran en fazla 4.2 inç Görüntüler yeni iPhone 6 olamaz.

Olmaz oyle seeey

Yahu bu adamlari anlamiyorum. 8 mp'den asagi telefonlari yok ama cektikleri fotografa bak. 2 megapikselle cekmisler sanki. Kasa çin olabilir.

Google yapıyor bunları telefonun gerçeği çıktığında hayal kırıklığına uğrasın insanlar diye...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost