Bu cihaz tablet mi telefon mu?

Fotoğrafları ortaya çıktı ama ne olduğunu hala kimse bilmiyor. Asus'un gizemli cihazı ile tanışın!

  • Gökay Özbudak

2011 yılı tabletler açısından kuşkusuz oldukça bereketli geçiyor. Özellikle yazın çıkmaya hazırlanan onlarca tabletin yanına yeni çıkmaya hazırlanan akıllı telefonları da eklersek tüketicinin kafasının karışması ve kararsız kalması çok normal. Önümüzdeki hafta başlayacak olan Computex 2011'de de yeni cihazlar görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Bu sırada da Asus heyecanı yükseltebilmek için, meraklılarına yeni tanıtacakları cihazın birkaç fotoğrafını yayınladı. Ancak yukarıda da görebildiğiniz üzere cihazın tablet mi telefon mu olduğu anlaşılmıyor. Asus da kullanıcılarını bu cihazın ne olduğunu tahmin etmeye davet ediyor.

Cihazın ne olduğunu önümüzdeki hafta tam olarak öğrenecek olsak da tablet ve akıllı telefon karışımı bir cihaz olma ihtimali oldukça yüksek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

rakipler daha i-pad 1 yaklaşamamışken bile biz daha incesini daha hızlısını daha güçlüsünü yaptık .....şu cümleye bakarmısınız yeni kullanmaya başladım i-pad 2 harika bişey :-)

Engadgetin 2 gün arkasından geliyorsun chip:) o cihazı ordada gördüm o büyük ihtimalle tablet,kalınlık ve uzunluğu oranlayınca telefon olması biraz saçma gelir.

win 8 li bir tablet bu

o kadar kalınlık anca nokia nın takoz modellerinde olur :)

Böyle bir tuşu kimse telefona koymaz. Tablettir....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play