Kaspersky küçük şirketleri korumasına aldı!

Kaspersky, bu kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik her şeyi bir arada sunan paketini ortaya çıkardı!

"Korunmayan şirket kepenk indirir"

"Korunmayan şirket kepenk indirir"

"Korunmayan şirket kepenk indirir"

Çalışmalardaki rakamlardan yola çıkan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Sertan Selçuk, "Türkiye'de büyük şirketlerin yanı sıra küçük şirketler ve mikro girişimlerin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve çözümlerimizle pazardaki iddiamızı sürdüreceğiz" dedi.

Kaspersky Lab'in dünyada 250 bin şirket ve 300 milyon kullanıcıyı dijital tehditlerden koruyan lider bir firma olduğunu vurgulayan Selçuk, "Türkiye'de de bireysel ve kurumsal pazardaki büyümemizi sürdürüyoruz. Türkiye'de kurumsal siber tehditlerin hedefinde artık büyük şirketlerin yanı sıra küçük şirketler ve mikro girişimler yerleşti. Günümüzde PC kullanan her şirketin, ölçeği ne olursa olsun, sadece anti-virüs ürünleriyle korunması imkansız. Bu nedenle ülkemizde tam kapsamlı güvenlik paketleriyle korunmayan küçük şirketlerin yakın dönemde kepenk kapatacağını söyleyebiliriz" açıklaması yaptı.

Son teknolojilerie maliyet avantajıyla sahip olun

Bu rakamlardan yola çıkan Kaspersky Lab, 25'ten daha az çalışana sahip işletmeler için geliştirdiği "Kaspersky Small Office Security" çözümüyle küçük şirketlere büyük güvenlik sağlıyor. Ürün hakkında bilgi veren Kaspersky Lab Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Ercüment Ekim, bu çözümün küçük işletmelerin online güvenlik sorunlarını çözmelerine yardımcı olan yeni özellikler içerdiğini belirtti. "Kaspersky Lab'in bu çözümünden faydalanmak için işletme sahiplerinin bir BT uzmanından yardım almasını gerekmiyor. Kullanımı kolay bir ürün içerisinde Kaspersky Lab'in en son zararlı yazılım engelleme teknolojilerinin tümü sunuluyor" diyen Ekim, "Kaspersky Small Office Security, küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlandı. En önemlisi, bu ürünün kurulumunun ve yönetilmesinin son derece basit olması... Çözüm, satın alma maliyetleri açısından da Türkiye'deki mikro işletmelere önemli avantajlar sağlıyor" diye ekledi. Ekim ayrıca, çevrimiçi bankacılık güvenliği, gelişmiş mobil cihaz desteği, otomatik açıklardan yararlanma amaçlı kod engelleme programı ve parola yöneticisi gibi onlarca yeni teknolojinin bir araya getirildiği bu çözümde küçük şirketlerin güvenliğinin tek bir merkezden yönetilebileceğine dikkat çekti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Artık Linux zamanı! Şirketlerin ve şahısların güvenliği bugünün koşullarında yalnızca Linux ile sağlanabilir. Linux özellikle online bankacılık, online alışveriş gibi aktiviteler esnasında internet kullanıcılarının güvenliğini %100'e yakın bir oranda sağlayacaktır. Linux güvenlik demektir... <Cleverman>

Kasperi kim korusun??

Auto sandbox özelliği ile comodo varken kaspersky benim için bitmiştir. Max_Real Qnx

@18 Ara 2013 18:28 comodo autosandbox ini hackleyen sirketle mahkemelik olmus, bilgisayarlarina el koydurmak istemisler. www.arfteknoloji.com su anda en iyilerden birisi kaspersky dir.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir