Bu sızıntı Android'lileri sevindirecek!

Android'li tablet kullananların uzun zamandır görmeyi bekledikleri şey, bu sızıntıyla ortaya çıktı!

Bu sızıntı Android'lileri sevindirecek

Android tablet kullanıcıları, uzun zamandır duymayı bekledikleri haberi nihayet duymaya oldukça yakın görünüyor. Android işletim sistemli tablet sahipleri, çok yakında Twitter uygulamasının tabletlere özel olarak hazırlanmamış bir sürümüne kavuşacaklar. Mevcut durumda hem telefonlar,hem de tabletler için kullanılan aynı Twitter uygulaması, özellikle tablet kullanıcılarından, görsel anlamda çok fazla şikayet alıyordu.

Alman Android haber sitesi Android Next tarafından sızdırılan bilgilere göre Twitter'ın tabletlere özel Android uygulaması yukarıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi olacak. Tabletlerin büyük ekranlarına özel olarak optimize edilen Twitter uygulaması, görünümüyle birlikte Twitter iPad uygulamasına oldukça benziyor. Twitter'ın yeni tablet uygulamasını Google Play'de ne zaman görürüz bilinmez, ancak ekran görüntüleri ortaya çıktıysa bu bekleyiş çok da uzun sürmeyecektir diye düşünüyoruz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Android işletim sistemli tablet sahipleri, çok yakında Twitter uygulamasının tabletlere özel olarak hazırlanmamış bir sürümüne kavuşacaklar. HAZIRLANMAMIS yerine hazırlanmış olacak sanırım.

Berbat hepsi

twitter de ne ya sacma bisey kapansada kurtlsak

@10 Eyl 2013 10:01 twitter candır :D

@10 Eyl 2013 10:01 garibim kendinden bahsetmiş :)

Haha ipad ilk ciktiginda oldu androidler ne kadar zamandir var yani daha yeni cikti yani cikmadi aslinda cikacak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir