Büyük bir Galaxy S6 Plus mı geliyor?

Samsung'un planları arasındaki bu telefon, Galaxy Note 5'i bekleyenlerin fikrini değiştirebilir!

Büyük bir Galaxy S6 Plus mı geliyor?

Dedikodular, Samsung'un bir süredir konuşulan Project Zen projesinin adının "Project Zero 2" olarak değiştirildiğini söylüyor. İlk Project Zero'nun Galaxy S6 olduğunu düşünürsek, bunun bir anlamı var:  Project Zero 2, karşımıza Galaxy S6 Edge'in büyük ekranlı bir sürümü olarak çıkabilir.

SM-G928 model numarasıyla gelmesi beklenen cihaz, 5,5 inç Super AMOLED çift kenarı kavisli ekrana sahip. Rapor, telefonun Snapdragon 808 işlemci, 32GB dahili depolama alanı, 16 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerayla geleceğini de söylüyor. Cihazın tüketiciye yönelik adıysa Galaxy S6 Plus olabilir.

Sözkonusu telefonun Galaxy Note Edge'in yeni sürümü olmayacağını vurgulamak gerekiyor - cihazda S-Pen bulunmadığı gibi, tek kenarında geniş bir kavise sahip Note Edge'in aksine iki kenarında kavis var. Samsung'un yeni telefonunu tanıtmak için Eylül'deki IFA 2015'i bekleyeceği düşünülüyordu. Ancak görünüşe bakılırsa Project Zero 2 için birkaç hafta beklememiz yetecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Eveeet başlıyoruz S6 active, plus, premium, dual sim, mini, pro, Black edition, ..... ve bunun edge li olanları Welcome to samsung :)

Ulan samsung ne diye note edge 2 yerine s6 plus yaparsin note'lar her turlu cok daha iyi s seven adam zaten s6 edge aldi bile ulan samsung..

samsung guzel telefonlar uretiyor her kesime gore ben galaxy s5 aldim. gayet memnunum :)

Plus'ı da çalın :D Daha ne diyeyim. Arkadaşın da dediği gibi "Eveeet başlıyoruz S6 active, plus, premium, dual sim, mini, pro, Black edition, ..... ve bunun edge li olanları Welcome to samsung :)" lol

ulan sanki samsung çıkarttı ha. hemen yerden yere vurun. Aptal chipin "s6 plus olabilir" lafına kanmışsınız hepiniz. Hiçbir sitede s6plus lafı geçmiyor. Bu site temelli salaklaştıya.

o özelliklerle gelecekse hiç gelmesin.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir