CapsMatic, sosyal medyaya renk katacak

Turkcell Superonline'ın yeni mobil uygulaması CapsMatic ile artık "Caps" oluşturmak çok kolay!

CapsMatic, sosyal medyaya renk katacak

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, sağladığı hızlı ve kaliteli internet bağlantısının yanı sıra müşterilerinin hayatına keyif katan ürün, hizmet ve uygulamalar da sunmaya devam ediyor.

Sosyal medyada eğlenceli paylaşımlardan biri olan fotoğraflara kısa ve komik metinler ekleyerek oluşturulan Caps'leri artık herkesin kolaylıkla oluşturabilmesini sağlayan CapsMatic uygulaması, Turkcell Superonline tarafından geliştirildi. iOS ve Android cihazlara ücretsiz yüklenebilen ve herkesin kullanımına açık olan olan CapsMatic uygulaması ile mevcut ya da yeni bir fotoğrafa yazı ekleyerek anında Caps oluşturmak çok kolay.  

Turkcell Superonline'ın reklam yüzlerinden biri olan ve aynı zamanda Yalan Dünya dizisinde Zerrin karakterini canlandıran Derya Karadaş da uygulama ile Caps'ini paylaşanlar arasında yer aldı. Seçtiği fotoğrafın üzerine "İYİ ÇEK KIIIIZ CAPS YAPICAM! " yazısı ekleyerek Twitter'da 32 bin takipçisiyle paylaşan Derya Karadaş'ın Caps'i sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

markette yok!

İnci-chip :D

CAPS YAPICI DİYE ARATIN ONU YÜKLEYİN ÇÖZÜNÜRLÜK FALAN DERDİNİZ OLMAZ..YORUMLARI OKUYUN YETER.. REKLAMI ÜRÜNÜN KENDİSİ YAPAR...karacasoft un uygulamasıymış öyle yazıyo başkasını yülemeyin..

bi halta yaramaz

adblock kullanıyorum yinede chip reklamlarından kurtulamıyorum..! klasik turkcell reklamlarından biri..

caps yapıcı bir yıl önce yaptı zaten karacasoft op

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir