Casper Neo: Core i7'nin gücü masaüstünde...

Casper'ın Neo masaüstü sistemleri, Core i7'nin gücünü müthiş bir donanımla birleştiriyor...

Masaüstünde Neo fırtınası!

Casper, Ocak ayında dizüstü teknolojisinde dünyadaki ilklerden biri olan 4 çekirdek işlemcili Casper Nirvana'yı piyasaya sunmuş, 2009 yılına önemli bir yenilikle girmişti. Casper şimdi de, bir yeniliğe daha imza atarak, Intel'in en yeni masaüstü işlemcisi olan, Intel Core i7 işlemcili Casper Neo'yu teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor.

Casper Neo, harcanan gücü artırmaksızın video ve oyun performansı ile internet ve bilgisayar aktivitelerinin hızlarını yükseltme özelliğine sahip. Casper Neo aynı zamanda eş zamanlı olarak daha fazla uygulama çalıştırıyor ve belli uygulamalarda %80'lere kadar varan zaman tasarrufu sağlıyor.

Sistem, 1 GB GDDR3 256 bit HD4830 Ekran Kartı ile Crysis, Far Cry 2, World of Warcarft gibi günümüzün en karmaşık ve popüler oyunları için mükemmel bir deneyim vaat ediyor. 6GB DDR3–1333 bellek bilgisayarınızın performansını artırırken; 1TB hard disk ile tüm video, müzik, resim gibi dijital içerik dosyalarını rahatlıkla saklama imkânı veriyor. Casper Neo multimedya deneyimini de yeniden tanımlıyor. Blu-ray okuyucu ile kullanıcıya, yüksek çözünürlüklü HD filmleri 22" Wide monitör ile izleme fırsatı veren Casper Neo, tümleşik HDMI desteği ile LCD TV de 1080p FULL HD görüntü kalitesinin keyfini yaşatıyor.

Casper Neo, 1999 Dolar + KDV fiyatla satışa sunulurken dileyenler peşin fiyatına 8 taksit avantajından da yararlanabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları