Casper notebook pazarında yüzde 140 büyüdü.

Intel notebook pazarında yüzde 140 büyüyen Casper'ı bu büyük başarısından dolayı ödüllendirdi.

Casper notebook pazarında yüzde 140 büyüdü.
Casper özellikle yeni nesil notebook'ları ile ilgi çekiyor.

Intel, 2007 yılında notebook pazarında yüzde 140 büyüyen Casper'ı ödüllendirdi. Geçen yıl, Türkiye pazarında notebook satışlarını yüzde 140 oranında arttıran Casper, 14-17 Nisan 2008 tarihlerinde Roma'da düzenlenen "Intel Solution Summit 2008" de 75 ülkeden oluşan "EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi) Notebook Pazarında En Fazla Büyüme Gösterme" ödülüne layık görüldü. Intel Solution Summit 2008'de, EMEA Bölgesi'ndeki 400'den fazla Intel iş ortağından 750 katılımcı yer aldı.

Ödülü, Intel Dünya Başkan Yardımcısı ve Kanal Organizasyonu Genel Müdürü Steve Dallman'ın elinden alan Casper Pazarlama Direktörü Feray Karaman, Casper olarak her zaman en son teknolojileri dünya ile aynı anda ve rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunduklarını, dizüstü bilgisayar alanında ürün gamını genişletmeye, yeni ürünleri pazara sunmaya devam edeceklerini belirtti. Feray Karaman, notebook pazarındaki büyümenin Casper adına 2008 yılında da devam edeceğini belirtirken, en önemli hedeflerinin Türkiye bilgisayar pazarını daha da büyütmek olduğunu dile getirdi.

Intel Solution Summit (ISS), Intel tarafından her yıl Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki bilgisayar üreticilerine senelik yol haritasını, stratejilerini ve mesajlarını aktarmak amacıyla düzenleniyor. ISS etkinliğinde Intel, değişik alanlarda başarı kaydeden iş ortaklarını her yıl bu ödül ve benzerleri ile ödüllendiriyor.

Casper notebook ürün yelpazesi, Casper Nirvana serisi adı altında, 12.1", 14.1" 15.4" ve 17" ekran boyutlarındaki modellerden oluşuyor. Özellikle Casper'ın yeni piyasaya sunduğu 12.1" ve 17" ekran Nirvana modelleri büyük ilgi görüyor.

Casper, Intel tarafından 2005 yılında, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi'nde "Yılın En İyi Pazarlama Ödülü"ne, 2006 yılında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi'ndeki 75 ülkede bulunan şirketler içinden seçilerek, "Yılın Firması Ödülü"ne, layık görülmüştü.

Bilgi için:
Casper - 0216 528 66 66

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

casper öncelikle teknik ekibini güçlendirmeli ve kaliteli malzeme kullanmalı.
satın aldığım en üst seviye pc 2 saat içinde 6 defa meşhur mavi ekran gördü ve kavga gürültü iade ettim.
vista hata raporuna baktığımda bana teslim edilmeden yarım saat önce de hata vermiş ama arkadaşlar sanki kabak satıyorlar gibi önemsemeden eve getirmişler.
şimdi casper tablet pc tam aradığım ürün ama ytaşadığım bu tatsızlıktan sonra alamıyorum.

Casper'la ne kadar gurur duysak azdır :)

casper kendi üretmiyor ki bunları gfidiyor msi a çakmalarını yaptırıyor oluyor

Masaüstü değilde laptopları güzel beğeniyorum laptoplarını.

Mükemmel notebookları var yeni Casper nirvanalar çok kaliteli ve performanslı piyasada alınabilecek en iyi notebooklar Casper bu konuda uzman

Yaklaşık 6 yıldır casperın ürünlerini kullanıyorum.Teknik hizmetinden ve aldığım ürünlerden çok memnunum.

Türkiye’de teknoloji olarak bu kadar ileri seviyede bir firmanın olması çok gurur verici…

Yerli bi markanın bu kadar büyüme göstermiş olmasını tebrik etmek gerekiyor.Casper Nırvana kullanıcısı olarak ürünlerinden memnun olduğumu özellikle söylemem gerek.Teknik sorunlarınızda yeterli desteği vermeleri ise hizmet kalitesini açıkça gösteriyor.

Süper notebookları var teşekkürü hakediyorlar

O tablet pc modeli çok güzel ama inşallah ekran menteşi çok sağlamdır ,
yada ucuza değiştiriyorlardır .

casper nırvana laptoplar süper bence

casper müthiş Türkiyenin en iyi pc markası pence

CASPER markası bilgisayar markalarının içinde en iyisi bence ,müşteri hizmetleri, teknik servisi çok iyi her yerde kolayca bir CASPER bayisine ulaşılabiliyor bu çok büyük bir avantaj
özellikle CASPER Nirvana notebookları çok güzel çünkü kalitesine,özelliklerine göre fiyatları çok iyi ve biz tüketicileri düşünmüşler avantajlı seçenekler snuyorlar,çok teşekkürler CASPER

Sen de yorum yaz