Çıplak fotolar için desteği aradı, olan oldu!

PC'deki çıplak fotoğrafları bulmak için teknik desteği aramak zaten yeterince garip ama dahası var.

  • Gökay Özbudak
Çıplak fotoğraflar bela oldu!
İşte o bayan...

Bu kadarı da olmaz artık dedirten türden bir olay, Tara Fitzgerald'ın bilgisayardaki çıplak fotoğraflarını bulabilmek için Dell'in teknik desteğini aramasıyla başladı. Daha ilk baştan kulağa oldukça garip gelen olay, dış kaynaklı teknik serviste Mumbai'den 22 yaşındaki Riyaz Shaikh'in çıkmasıyla daha da garipleşti.

Tgdaily'nin haberine göre, erkek arkadaşına yollamak için çıplak fotoğraflarının bulunmasını isteyen Fitzgerald, Shaikh'in bilgisayarı uzaktan yönetmesiyle kolayca bulundu ve iki taraftan da görüntülendi.

Birkaç hafta sonra bilinmeyen birinden adına internet sitesi oluşturulduğunun haberini alan Fitzgerald siteye girdiğinde, Dell teknik servisindeki Shaikh'in bulmasına yardım ettiği çıplak fotoğraflarından başka bir şey göremedi. Üstüne üstlük sitede "Bizi bu siteyi yapmamıza kendisi teşvik etti" yazması Fitzgerald'ın Shaikh'e nefret duymasına neden olmamış ki, fotoğrafları yayınlanan kadın site sayesinde tekrar Hintli teknik elemanla bağlantıya geçtiğinde daha da inanılmayacak şeyler oldu.

"Bana bir dizüstü gönder."

Dell, Shaikh'le ilişiğini kesti...

Shaikh, Fitzgerald'a yeni bir dizüstü bilgisayar alıp kendisine göndermesini istedi ve kadın buna tamam dedi. Bir teknik destek telefonuyla, evet pek de beklendik bir telefon olmasa da, başlayan karşılaşma internetten yaşanan bir aşka dönüştü ve ikili saatlerce mesajlaştı.

Olaylar burada bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz, Shaikh'in çok romantik ve etkileyici olduğunu söyleyen Fitzgerald, bir faturasında kendisinden habersiz 800 dolarlık bir dizüstünün Tenessee'deki bir kadına gönderildiğini görünce irkildi. Polis dizüstünün alımını araştırınca tabii ki ipin ucundan Riyaz Shaikh çıktı. Tenessee'deki bayanın da Dell teknik desteğini aradığını söylemeye gerek var mı bilemiyoruz.

Dell, Shaikh'le bağlantılarının tamamen kesildiğini söylese de, gencin Hindistan'da yaşaması ve işlediği suçun küçük suçlar kategorisine girmesi onun ceza almasını engelliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Yarıldım ya

Efsane olmuş

yok artık lebron james

birkaç kez okudum ama hiçbirşey anlamadım..

hıımm internetten baktım güzel pozlar vermiş :)

Sen de yorum yaz