Disney'in kapıları bu netbook'la aralanacak!

Asus bir gün herkesin netbook'u olacak diyor; çocukların bile... İşte Asus Disney Netbook...

Disney'in kapıları bu netbook'la aralanacak!

ASUS, yenilikçi ve farklı tasarımlarına ASUS Disney Serisi netbooklar ile devam ediyor. Yazılımından donanımına kadar ASUS ve Disney Tüketici Ürünleri işbirliğinin bir ürünü olan ASUS Disney Netbook; çiçeklerle süslenmiş Prenses Pembe ve minyatür Mickey simgelerinin olduğu Sihirli Mavi olmak üzere 2 ayrı desen ve renk seçeneği sunuyor.

Çocukların kesinlikle gözlerini alamayacakları yeni ASUS Disney Netbook; Eee PC'nin kullanım kolaylığını ve Disney'in çekiciliğini birleştirerek, çocuklar için bir oyun arkadaşı haline geliyor.

Eğlenceli : Disney Desenli Masaüstü, Uygulamalar ve Oyunlar
ASUS Disney Netbook; LCD kapağındaki canlı Disney grafiklerinden, Mickey şeklindeki web kamerasına, özel Disney uygulamalarına kadar Disney'in bütün büyüsünü yaşatıyor. Çocuklar masaüstlerini; klasik Disney karakterleri, Disney perileri, Disney Prensesleri ve Mickey Mouse gibi sevimli karakterlerle giydirebiliyorlar.

Disney Notebook, eğlencenin tasarımının yanı sıra; müzik ve medya yönetimi için Disney Mix, fotoğraf düzenlemek için Disney Pix ve Radio Disney gibi gelişmiş Disney uygulamalarını da beraberinde sunuyor. Disney Pix uygulaması ile çocuklar eğlenceli vakit geçirebilmek için çeşitli görüntüleri kendi vücutları üzerine yerleştirip bunları video ve kartpostal haline getirebiliyor veya hareketli dans sahneleri yaratabiliyorlar. Disney Netbook'ta ayrıca araba oyunları, hafıza oyunları ve fotoğraf albümü de yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

güzel bir düşünce. ağır işlemler gerektirmeyende çok yararlı uygulamalar var. Bu bilgisayarlara özel yazılımlar geliştirilirse çok daha verimli olacaktır.

cocuklar için güzel saçma yorum yapmayın begenmiyorsanız kibarca yazın

bilirkisi raporuda verildigine göre bende kücük bir not düssem fena olmaz sadece su gördügüm pc bir cocuk odasına uyum saglayacak nitelikte bir pc renklenirse biras devlet dairesi görünümünden kurtulur

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Disney'in kapıları bu netbook'la aralanacak!
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir