Ücretsiz araçlar ile maksimum performans

WLAN, multimedya ve oyunlar: Laptop'unuzu her alanda optimize etmeniz için gerekli araçlar burada.

Eşitleme: PC ve notebook'u bağlamak

Birden çok PC'ye sahip olanlar şu problemi iyi bilirler: e-postalar, notlar ve takvim girdileri gibi veriler asla aynı seviyede değildir. Ücretsiz araçlar bu konuda size yardımcı olacak ve verilerini otomatik olarak eşitleyecek.

Eşitleme: PC ve notebook'u bağlamakCapivara
Ücretsiz yazılım ile farklı veri taşıyıcılarındaki dokümanları (mesela notebook ve PC) her zaman güncel tutabilirsiniz.

Sade kullanıcı arabirimi sayesinde işinizi hemen halledebiliyorsunuz. Sadece istenilen verileri seçin ve bağlı cihaz ile eşitleme yapın.

Pratik: Verilerinizi yerel sabit diskte, bir FTP sunucusunda veya bir SSH sunucusunda saklıyor olmanız Capivara için bir fark oluşturmuyor.

Download: Capivara

Eşitleme: PC ve notebook'u bağlamakGoogle Notebook
Bilgileri bir araya getirmek için kütüphaneye gitmek istemiyorsanız "Google Notebook" ile doğru adrestesiniz demektir.

Prensip ise basit: Belli bir metni veya resmi işaretliyorsunuz ve buna sağ fare tuşuyla tıklıyorsunuz. "Note this" komutunu seçip istenilen verileri Google Notebook ile sanal bir not defterine kaydediyorsunuz.

Tüm kaydedilen veriler bir sunucuda saklanıyor. Laptop sahipleri için bu kısım ilgi çekici olacaktır. Zira bir notu laptopunuz ile kaydettiğinizde buna evinizdeki bilgisayardan da erişebilirsiniz. Zamandan tasarruf.

Download:
- Google Notebook (Firefox için)
- Google Notebook (Internet Explorer için)

Eşitleme: PC ve notebook'u bağlamakTeamViewer
Ücretsiz yazılım birkaç saniye içinde başka birinin bilgisayarına bağlanmanızı sağlıyor. Aynı zamanda güvenlik duvarlarından da sorunsuzca geçebiliyor.

Taşınabilir sürümü ile TeamViewer'ı doğrudan USB bellek üzerinden de çalıştırabilirsiniz. Böylece evinizdeki PC'de ihtiyaç duyduğunuz verileri hemen laptop'unuza getirebilirsiniz.

Uzaktan bakım, beraber çalışma veya internet üzerinden bir sunum yapmak: TeamViewer ile bunları başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktaki bilgisayarı yazılım üzerinden başlatabilme özelliği de son derece pratik.

Download: TeamViewer

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

mrb ne guzelde yazmisssssss:Aracı işlemcinizi overclock etmek için de kullanabilirsiniz. Fakat bu özelliği sadece tecrübeli notebook uzmanları kullanmalı, zira en kötü ihtimalle işlemci zarar görebilir. en kötü ihtimal yaniki bu programi yuklediniz islemci giti ozaman ne kaldii acaba atin o leptobuuu basiniz sagolsunnnn...):):):)

Merhabalar

Sanırım ufak bir ifade hatası oldu. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

hepsi çok güzelmiş en güzelleri de CrystalCPUID ,Notebook Hardware Control, Omega sürücüler ,LocalCooling ,Notebook BatteryInfo bunların hepsini tek tek notebook'uma kuracam

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir