Tüm zamanların en komik 8 oyunu!

Oynarken sizi gülmekten yerlere yatıracak, tüm zamanların en komik 8 oyununu seçtik!

Saints Row: The Third ve fazlası!

Saints Row: The Third ve fazlası!

Saints Row: The Third

Bazı oyunlarda karşınıza komik bir şeyler çıkmasını beklememeniz, bunu kendiniz yapmanız gerekiyor. Saints Row: The Third de böyle oyunlardan bir tanesi. Third person shooter türündeki oyun, Tom Jones'un It's Not Unusual'ı ile dans etmenize veya çılgın kostümler giyip ortalığı dağıtmanıza izin veriyor.

Amateur Surgeon

Konsollarda olmasa da bir ameliyat oyunu olan Amateur Surgeon'ı bir çevrimiçi flash oyunu olarak oynayabilir veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Eğer oyundaki espri türü hoşunuza gidiyorsa, ondan çok hoşlanacağınızı söyleyebiliriz. Aksi halde Amateur Surgeon nefret edeceğiniz bir oyun olabilir.

Octodad: Dadliest Catch

Aslında bir ahtapot olan karakteriniz, bir takım elbise içinde, insan kılığında gerçek kimliğini belli etmeden bir aileye bakmaya çalışıyor. Ve tüm bunlar için önce bir insan gibi yürümeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Her galeride böyle şeyler söyleyenler var benim gibi farkındayım ama burda Neighbours From Hell olmaması büyük hata bence onun kadar komik oyun yok...

Ben Portal 2'deki diyaloglara da çok gülmüştüm. Özellikle bazı yerlerde Wheatley'in söylediklerinden sonra gülmem geçene kadar oyunu durduğum olmuştu. Ending Song'dan bahsetmiyorum bile :)

oyun türkçe olmadıktan sonra nasıl anlayıpta güleceğiz. delimiyiz biz. herkes ingilizce bilmiyor değilmi.

SR 3'te nerde dans ediyoruz ya asıl dans 4:te

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir