Eski Android'inize Lollipop görünümü!

Telefonunuz henüz Lollipop güncellemesini almadıysa ya da hiç almayacaksa Google'dan iyi haber var!

  • Zeynel A. Öztürk
Eski Android'inize Lollipop görünümü!

Lollipop güncellemesinin Android'li telefonunuza gelmesini bekliyorsanız, Google Now Launcher'ın yeni sürümünü denemelisiniz.

Güncellenen uygulama, Android 5.0 Lollipop'un Material Design görünümünü cihazınıza kısmen de olsa getiriyor. Lollipop tasarımına bürünen öğeler arasında Google'ın arama çubuğu, uygulama menüsü ve bazı animasyonlar var. Launcher'ın önceki sürümü, kullandığınız Android sürümünün görünümünü taklit etmekteydi.

Yeni Google Now Launcer, Lollipop görünümünün dışında önemli bir yenilik sunmuyor. Yani Android 5.0'ın tüm yenilikleri için Lollipop güncellemesini beklemeye devam etmelisiniz.

Google Play bağlantısı: Google Now Launcher

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

S3 miniye gelecek mi kardesim? Yoksa biz simdiden baslayalim mi samsunga sovmeye?

bekleme bence gözün yollara baka baka bozulur sen s3 miniden kurtulmaya bak lumia önü parlak onu düşün derim ha androit isterim ben ilaa diyorsan htc soni ve lg alabilirsin@15 Oca 2015 11:51

lumia mı alsam ne yapsam sıkıldım antrikottan valla gına gelmeye başladı

lumia al farklılık iyidir birde windowsu kullan bakalım mobilde ama win 10 gelince lumia al daha iyi olur@15 Oca 2015 12:14

Yazık 2013'te üretilen telefonlar bile boşa gidiyor. Güncellemeyi üretici veriyor diyecekseniz ama bazı telefonlara güncelleme verilmemesinin tek sorumlusu Google. Her yeni android sürümünde bir sürü işlemcinin desteği kesiliyor. Bu nedenle üreticiler bazen haklı olarak güncellemeyi veremiyor. Orijinal olmayan romlarla güncelleme yaptığınızda fark ederseniz bir sürü sorun yaşıyorsunuz. Bunun sebebi android sürümünün donanımlarınızı desteklememesidir. Microsoft güncelleme konusunda kesinlikle ama kesinlikle bir adım önde.

gariban samsungcular kendilerini böyle avutur artık:)))

sanki son paragraf dalga geçer gibi yazılmış :)

gariban samsung cu demiş vatandaşta. kusra bakma ben arayüzünü sevmiyorum ama s4 kullanıyorum lolipop uda cm12 kurarak çatır çatır kullanıyorum. şimdi lolipop diyince bizim milletin çoğu ne anlar. anlayanıda lolipop diye tutturuyosa buyursun cm12 hazır :) düz mantık gibi olucak ama güncelleme vs işlerine bakan çoğunlukla bu işlere merakı olanlar oluyor yoksa adam nerden bilcek yok lolipop yok kitkat ?? ben fayboy değilim ancak bu gerçek.

S3 Mini ne ya. Amiral gemisi diye çıkan S3 Kitkat bile alamadı.

bırak ta s3 mini de almasın be kardeşim ya

Lumia al sonrada sonrada küfürbaz haydi gibi her güncelleme de küfret. Lumia ya sakin bulasmayin ne doğru düzgün bir eylem merkezi var ne bir müzik çalar nede video oynatici. Bluetooth ile videolari müzikleri işaretle gönder yok. Öven arkadaşlar hayatında sybiandan başka birşey kullanmamis wp na geçince kendilerini uzay mekiğinde saniyorlar. Mağazada YouTube resmi uygulama yok instagram beta ve güncelleme gelmiyor hic. Facebook twitter rezil çoğu popüler uygulama ve oyun yok. Uygulama geliştiricileri uygulamaya mağazaya koyup bidahada ilgilenmiyor. Telefonda eylem merkezi berbat üzerine 4 ten fazla ayar kisayolu koyamiyorsun. Wifiyi buradan aciyorsun ama kapatırken ayarlarla gidip oradan kapatiyorsun. Aurica wifiyi actiginda wifi baglantilarini görmek ve birine bağlanmak için ayarlarla gitmek gerekiyor. Zil sesini değiştirmek sorun program ile yapıyorsun. Mağaza çöplüğe donmus durumda Diğer bir konuda bazi uygulamalar mağazaya giriyor ücret karsiliginda saatin aliyorsun telefonu herhangi bir problemle sifirlayip o uygulamayi tekrar aradiginda bulamiyorsun çünkü Microsoft mağazadan kaldirmis. Verdiğin para çöpe 3 tane satin aldigim uygulama magazandan kaldirildi. İlk wp ciktiginda söz verdiler eksiklerimizi en kisa surede tamamlayacak diye yil 2015 3 yil geçti ama hala tamamlayamadilar Kisacasi wp pismanliktir. Ben 2012 sen 2014 e kadar sabrettim 3 yil destek sözü verdiler ama destek suresi bitiyor ve hala sistem eksikleri tamamlanmadı. Android çok iyi demiyorum paran varsa ios al. En kaliteli sistem ve uygulama iosta. Ve destegi de uzun

Sen de yorum yaz