Eski kasetler MP3'e dönüşüyor

Vestel'in yeni mikro müzik setleri, geleceğin teknolojisiyle geçmişe sahip çıkıyor.

Vestel Z-799 Mikro Müzik Seti, kasetçalar özelliği yanında kaset, CD ya da diğer kaynaklardan dinlenen şarkıları MP3 formatına dönüştürüp arşivleme olanağı sunarken, Z-999 serisi ise ses çıkış gücü ve modern tasarımıyla öne çıkıyor.

Taşınabilir USB cihazlarını çalıştırma olanağı sunan Vestel Mikro Müzik Setleri, USB cihazındaki müziğin doğrudan cihazdan dinlenmesini sağlarken, melodileri başkalarıyla paylaşma imkanı da sunuyor. Vestel müzik setlerindeki hafıza kart girişi de cep telefonu ya da medya oynatıcısının hafıza kartındaki müzik koleksiyonlarını, kulaklık gerektirmeden dinlemeye olanak sağlıyor.

Masa üstü kullanımının yanı sıra duvara monte edilerek dekoratif bir biçimde de kullanılabilen Vestel Z-999 ve Z-799 Mikro Müzik Setleri, subwoofer çıkışı sayesinde herhangi bir subwoofer'ı müzik setine bağlayarak daha zengin ve daha derin müzik keyfini yaşama imkanı sunuyor.

Z-799 ve Z-999'un teknik özellikleri

Z-799 Vestel Mikro Müzik Seti - Teknik Özellikler

* 2 x 25 W hoparlör ses çıkış kapasitesi
* 12 W max amplifikatör çıkış gücü (10 W RMS)
* Yüksek güçlü dijital CD-R/CD-RW sistemi
* Önden yüklemeli kasetçalar
* Hafızalı, programlanabilir dijital PLL radyo
* CD, USB ve SD-Card'tan MP3 çalabilme
* Aux-in bağlantısı
* CD, kaset ya da aux-in kaynaklarından MP3'e dönüştürme
* Dahili subwoofer çıkışı
* 5" yüksek çıkışlı 4 yollu hoparlör sistemi
* High tech, brushed alüminyum ön panel
* Duvara monte ya da ayaklarıyla masa üzeri kullanım
* Hızlı, motorize CD kapağı, kasetçalar kapağı
* Alarm ve zamanlama fonksiyonlu dijital Quartz saat
* İnce ve ergonomik uzaktan kumanda
* Dahili stereo kulaklık girişi (3,5 mm)


Z-999 Vestel Mikro Müzik Seti - Teknik Özellikler

* 2 x 28 W hoparlör ses çıkış kapasitesi
* 25 W max amplifikatör çıkış gücü (20 W RMS)
* Yüksek güçlü dijital CD-R/CD-RW sistemi
* Hafızalı, programlanabilir dijital PLL radyo
* CD, USB ve SD-Card'tan MP3 çalabilme
* Aux-in bağlantısı
* CD ya da aux-in kaynaklarından MP3'e dönüştürme
* Dahili subwoofer çıkışı
* İnce, şık 2 yollu hoparlörler (Tweeter + Woofer)
* 3 katmanlı brushed alüminyum ön panel
* Duvara monte ya da ayaklarıyla masa üzeri kullanım
* Hızlı, motorize CD kapağı
* Alarm ve zamanlama fonksiyonlu dijital Quartz saat
* İnce ve ergonomik uzaktan kumanda
* Dahili stereo kulaklık girişi (3,5 mm)


Firma basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Çok Güzel
Ellerine Sağlık Yapanların :D

ya alın işte bi düşündürücü durum daha. adamlar resmen dalga geçiyolar bizlerle. hem çıkıyolar mp3 yasal değil korsan suçtur! hem de vestel ve diğer büyük tanınmış markalar mp3ü destekler cihazlar ürünler araçlar çıkarıp satışa sunuyolar. öfkem vestel ve diğerlerine değil, bugüne bugün mp3 korsandır suçtur diyenlere. gelde çıldırma beee!!!!!!!

bu convert işlerini keşke mp3 değil de daha kaliteli ses olarak kayıt etmemizi sağlayacak formatlarla yapsa daha iyi oludrdu.mp3 olarak artık eski müzikleride dinlemeyeceğiz bu gidişle.
mesela ogg vorbis,flac,veya acc gibi formatlara çevirse hadi iyi diyelim.

vestel bunu yapıp al bu aletle korsan işi yap demiyor al bununla gençlikte dinlediğin kasetleri mp3 e çevir kaybolmasınlar zamana karşı koru diyor. ben hala şahsen zamanında özel bir radyoya hazırlattığım 89-90 hit şarkılar karışık albümümün dinlemekten deforme olup dinlemez hale gelmesinden çok üzgünüm eğer fırsatım olsaydı zamanında o kasedi kurtarmak isterdim. o yüzden yukarıdaki arkadaşa katılmıyorum. korsanı vestel değil insanlar yapar.

bence de *.mp3'ün yanına *.flac yapma desteği de verilmeliydi. bir de eski kasetleri dijital ortama aktarırken kasetin hışırtısını da yok etmesi lazım. yoksa bi anlamı olmaz...

Ee kardeşim, sen o klasikleri mp3'e çevirdiğinde korsan ürün olmuyormu. Sen bunu satışa sunsan da sırf kendin için yapsan da korsan diyenler için bu da korsan. Anlatabildim mi?. Mp3 bu sonuçta ister klasikleri al mp3 yap sakla ister günümüzün şarkılarını al mp3 yap sakla bir fark yok o da mp3 bu da mp3 o da korsan bu korsan. ha eğer sen benim korsan satış yaptığımı düşündüysen bu yolla para kazanmam yanlış anlaşılma olmasın. Bende mp3 arşivi yapıyorum ama bundan para kazanmıyorum. Fakat bu da yasal diil sonuçta. Bende zaten vestel bu ürünü alda korsaanlık yap diyo demedim çarpıtmayalım konuları. Madem mp3 yasal diil diyolar bu ürünler niye çıkıyo dedim. Umarım ifade edebildim kendimi.

youtube+videoget sağolsun:)))

Sen de yorum yaz