Facebook kişilik testini yaptınız mı?

Facebook profil sayfanıza bakmaya ne kadar süre dayanabiliyorsunuz? Test edin, sonuçları paylaşın!

Facebook kişilik testini yaptınız mı?

Neredeyse günümüzün tamamını sanal ortamda, Facebook üzerinde geçiriyoruz ve bu süre içinde genellikle sayfa akışını takip ediyor, çevremizde olan biten olaylara tanıklık ediyoruz. Peki, profil sayfanızı güncellemek dışında ne sıklıkta ziyaret ediyor ve kendinize ne kadar dayanabiliyorsunuz, hiç düşündünüz mü? Bu aslında bir test; hatta güvenilir bir test olduğu da kanıtlanmış. Test şöyle işliyor...

Facebook profilinizi açıp kendi profilinizi incelemeye başlıyorsunuz. Profilinizi incelerken profilinizin daha çok pozitif yanlarını görüyorsanız özgüveninizin yüksek, negatif yanlarını görüyorsanız ise özgüveninizin düşük olduğunu kolaylıkla anlayabiliyorsunuz. Hatta negatif yönünüz ağır basarsa, muhtemelen profilinizi yeniden inşa etmek bile isteyebilirsiniz.

Deneyin, yorumlarınızı bizimle de paylaşın.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Özgüvenim yüksek çıktı.Ama bu teste göre.Normalde kimseyle konuşmaya cesaret edemem.

yav facebook u ne için kullanıyorsun ki arkadaş ne saçma olmuş.hayatınızı bu kadar endekslemeyin.ne yani fişi çekseler ölecek misiniz?

Facebook'a sadece işim gereği sitemin takipçilerini bilgilendirmek için günde 1-2 kez giriyorum. Sürekli duranlar ne yapıyor gerçekten merak ediyorum. (:

@09 Haz 2013 22:12 arkadaslarınla sohbet edebılıyorsun dosya transferı yapabılıyorsun oyun oynuyabılıyorsun dusuncelerını paylasabılıyorsun

Facebook sayesinde kız çevrem arttı. Sevgili bile edindim. Yaşamadığım olayları ( Tanımadığım birisini ekleyip onun için ülke ziyareti yapmak. Ve sevgili olmak. ) gibi şeyler yaşadım. Ondan dolayı Facebook benim için çok önemli. Gerçi alacağımı aldım ben ama yinede antreman yapıyorum :)

Resim orjinal bir mesaj olmuş. Adamın yüzünde, "Nihayet lan, kızlara kavuştum" diyen üniversiteli ergen gülümsemesini yakalamışlar.

@10 Haz 2013 09:08 Bir gün bende inşallah atarım o gülümsemeyi ;-)

gereksiz web sitesi: facebook

yav gecen bende bunu duşundum profilime girip kendi resimlerime bakıyom sürekli sonra dedim ulan ben nekadar egoist birisiyim napam aga seviyom kendimi

ya facebook artık kapansa iyi olur bıktım ya girmeden duramıyorum girince çıkamıyorum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir