Facebook Lite zamanı!

Güçsüz Android telefonunuzda "sürünen" Facebook uygulamasına mahkum değilsiniz. İşte yeni uygulama!

Facebook Lite zamanı!

Facebook, giriş seviyesi Android telefonlarda yavaş çalışan uygulamasına nihayet çözümü buldu. Artık Google Play üzerinde iki farklı Facebook uygulaması var. Bunlardan ilki bildğimiz uygulama, diğeri ise yeni Facebook Lite uygulaması.

Ancak uygulama şimdilik sadece Bangladeş, Nepal, Nijerya, Güney Afrika, Sudan, Sri Lanka, Vietnam and Zimbabwe gibi gelişmekte olan ülkelerde indirilebiliyor. Sadece 252 KB büyüklüğündeki apk dosyası, Android 2.2 ile bile uyumlu. Ülkemizde Google Play üzerinden indirilemese de, Google'da arama yaparak apk dosyasını bulma şansına tabii ki sahipsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

yinede kasıyor kullanmaya değmez

@26 Oca 2015 20:37 hiçte kasmıyornormal facebook uygulaması kasıyor ama nbu cidden çok iyi geldi diğerini kaldırdım telefondan

Sonunda akılları başlarına gelmiş görünüyor

deneyeceğim, beni facebook messenger dan kurtarsın yeter

facbook uygulaması gayet iyi biryerlerinizden elemet uydurupta burda dandik uygulamalarınızın reklamını yapmayın milletin şifreleri icn

@27 Oca 2015 00:36 abicim ne reklamından bahsediyosun sen. google play bağlantısına tıklasan göreceksin zaten bu uygulamanın da bizzat facebook malı olduğunu. facebook da zaten milletin şifrelerini çalmaya en son ihtiyaç duyacak site. gözünüzü seveyim biraz mantıklı olun ya.

Sizin ulkede kullanilamiyor diyor

Lg g3 d855 te çalışmadı

androit 4 gb ramda bile kasıyordur

Video izleyemiyoruz ama face den

Apk yükle @09:00

yükledim çok kötü, tarayıcıdan girin daha iyi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play