Galaxy A7'nin tanıtımı çok yakın olabilir!

Samsung'un bir sonraki metal telefonu, ortaya çıkmak içingünleri saymaya başladı!

Galaxy A7'nin tanıtımı çok yakın olabilir!
Galaxy A7'nin Alpha'ya benzemesi bekleniyor

Sızıntılarda bir süredir gördüğümüz, ancak Samsung'un bir türlü doğrulamadığı Galaxy A7, gerçeğe dönüşmek üzere olabilir. Galaxy A7, Çin'de satışa çıkan Galaxy A5'in bulunduğu A serisinin yeni üyesi olacak.

SM-A700 olarak da bilinen Galaxy A7'nin FCC'den de geçmesinin ardından Samsung'tan resmi bir açıklamanın gelmesi bekleniyor. Cihazın FCC belgeleri, Galaxy A7'nin NFC ve LTE bağlantı yeteneklerine sahip olacağını, bunun yanında uzunluğunun 150mm, genişliğinin ise 75mm olacağını söylüyor. Bu ölçüler, telefonun ekran boyutunun, daha önceki dedikodularda da olduğu gibi 5.2 inç olacağını gösteriyor.

Galaxy A7'nin muhtemel teknik özellikleri, daha önce sızan hız testi sonuçlarında ortaya çıkmıştı.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Yeter be hergün Samsung telefon görmekten bıktık artık. Android'deki pazar payı umarım bir an önce düşer.

S bitti şimdide A mı başladı :p

Samsung artık bitti. Kızlar alır ancak çünkü onların kullanıcağı narinlikte cihazlar üretiyor, mis gibi htc lg sony xperia lar varken napcan samsungu

5 para etmez

(GELDİKTEN 1 AY SONRA) =Galaxy A7 gidiyor..!

samsung bitmişş.

150x75mm'de 5.2" olursa çerçevenin babasını o zaman görürsünüz.

Eski Samsung ve iPhonecu olarak tek sözüm, Lumialardan başka telefonun gözümde değeri yok. Kimseye laf atmak için demiyorum. Samimi olarak söylüyorum ki; Lumia kullanan her insan daha önce mecburen Android veya iOS işletim sistemini en az bir defa kullanmıştır. Bu yüzden WP kullanan adam daha iyi karşılaştırma yapar. Hepsini kullanmış olan varsa bu ürünleri ve işletim sistemlerini karşılaştırsın. Ne olduğunu bilmeden diğerlerini kötüleyen fanboylar zaten ciddiye alınmaz.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir