Galaxy F ile Galaxy S5 yan yana sızdı!

Çok konuşulan Galaxy F ile Galaxy S5'i yan yana gösteren ve karşılaştıran kare, internete sızdı!

Galaxy F ile Galaxy S5 yan yana sızdı!

Çıkış tarihini hala öğrenemediğimiz Galaxy F, sızan yeni görüntüleri ve detaylarıyla tekrar karşımızda.

PhoneArena'nın yayınladığı fotoğrafta Galaxy F, Galaxy S5 ile yan yana karşılaştırılıyor. Soldaki telefonun ekran çerçevesinin daha ince, ekranının ise daha büyük olduğu kolayca fark ediliyor. Telefonun 2540x1440 ekran çözünürlüğüne sahip olduğu iddia ediliyor, ancak bunu resme bakarak doğrulamak pek mümkün değil. İddiaya göre Galaxy F, dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci, 3GB RAM, 4G LTE üzerinde 255Mbps indirme hızlarına ulaşabilen Qualcomm MDM9635 multimode modem ile geliyor.

Evleaks'in yayınladığı "basın görselinde" ise altın renkli Galaxy F görünüyor. Twitter'ın popüler sızıntı hesabı, geçtiğimiz hafta aynı telefonun gri sürümünü göstermişti.

Galaxy F'nin Galaxy S5'in tasarımını ve bazı özelliklerini geliştiren, "premium" sürümü olacağına inanılıyor. Telefon hakıında şimdiye dek birçok bilgi ortaya çıksa da, ne zaman tanıtılacağı konusunda henüz kesin bir bilgi elimizde yok.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

ikiside çöpte galaxy s5 daha büyük bir çöp

f premiumsa s5 çöp sürüm mü oldu...

Tam kral telefon olmuş ancak bu telefona herkesin ihtiyacı yok. Insanlarda artık nasıl tüketim çılgınlığı var anlamış değilim. 3 gbram artık pro sevmentidir yani bence galaxy s5 hala değerini korur.

iyiki varsin LG olmasaydin daha nice seneler galaxy s5 gibi kalas gorunumlu cihazlara talim ederdik.sayende samsung bile ince cerceveye gecti:))

Unutmayın ki her serinin bir sonu vardır. Nokia N serisi gibi.

Doğruysa tasarım olarak S4'e benzettim. Tabii ki Samsung böyle bir telefon çıkarırsa, çerçeve konusunda bir ilerleme göstermeye başlamış olacak.. Tasarımsa dediğim gibi aynı..

Wallpaper guzelmis ciksinda indirelim

yok artik ya seri uretime mi geciyonuz napiyonuz. yazik ya cidden aciyorum galaxy alanlara. telefon aldigin saniyede deger kaybetmeye basliyo yazik

1 gb ram farkına telefon değişmez (iphone 5s zaten 1gb ram :D)

bu çöplere para vermeyin bekleyin oppo find 7 alın en kral telefon

İste biz bosuna demiyoruz g2 gelecegin telefouydu diye adamlar ince cerceveyi şimdi yapiyo ;)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir