Galaxy Note 2, Android 5.0'ı alacak mı?

Galaxy Note 2'nin Android 5.0'a güncellenip güncellenmeyeceği konusunda yeni bir ipucu daha geldi!

Galaxy Note 2, Android 5.0'ı alacak mı?

Galaxy Note 2'nin Android 5.0'a güncellenmesi, tam bir bilmeceye dönmüş durumda. Bunun nedeni, bazı Samsung kaynaklarının güncellemeyi doğrularken, bazılarının tam aksini söylemesi.

Samsung Gulf ve Samsung İspanya'nın geçen haftaki çelişkili raporlarının ardından bu kez Samsung Danimarka, güncellemenin bölgelere göre sunulacağını, Danimarka'da satılan Galaxy Note 2'lerin (CSC kodu: NEE) Android Lollipop'a güncelleneceğini söyledi. Güncellemenin ne zaman geleceğiyle ilgili herhangi bir bilgi ise verilmedi.

Samsung, hangi bölgelerdeki Note 2'lerin ne zaman güncelleneceğini, hatta güncellenip güncellenmeyeceğini net bir biçimde açıklamadığından, Türkiye'deki kullanıcıların biraz daha beklemekten başka çaresi yok gibi görünüyor. Ama her ne olursa, sonunda Note 2'lerin Android 5.0 güncellemesini alacağı kesin gibi görünüyor. Bazı raporlarda belirtildiği gibi, sadece seçilen ülkelerde Galaxy Note 2 güncellemesinin dağıtılacağı iddiasını ise, pek gerçekçi görmüyoruz...

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Vermeseydi kan çıkardı yeminle

sabırsızlıkla bekliyoruz gelmez ise ne yaparım bilemiyorum.

Bence Samsung nabız yokluyor. Acaba tepki nasıl olur diye. Efsane telefon Note 2 kesinlikle hak ediyor.

bekle bekle bek...leeeeee..birgün gelir ancak türkiyeye uğramaz.

Bölgesel tabii ki de. Note 3 e hala TR güncellemesi gelecek. Aylar geçti bekliyoruz. Rezillik. Note 2 TR gelene kadar 6 çıkar.

bence burada önemli olan model numarası. türkiye'de gt-n7100 var ve, buna çıkacaktır. türkiye'ye resmi olarak gelmese bile, odin'le halledilebilir.

hayatımda hiçbir telefonumu bu kadar severek kullanmadım.türkiyeye ilk geldiğinde Note II aldım ve efsane telefonu hala beğenerek kullanıyorum.güncellemeyi kesinlikle hak eden bi cihaz bu..

@13 Mayıs 2015 16:46 bende, aynen öyle.

Akıllı Telefonların Kralı arkadaş.

hazirana geldik hala hiçbir ülkede yayınlanmadı."korkuyorum!"

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost