Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ Vodafone'da!

Vodafone, Samsung'un yeni Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ modellerini Türkiye'ye getiriyor.

Samsung akıllı telefonları çok yakında vodafone'da

Dünya çapında son teknolojileri aboneleriyle buluşturan Vodafone, akıllı telefon sektörünün önemli oyuncularından Samsung'un yeni Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ modellerini Türkiye'ye getiriyor. 13 Ağustos'ta New York'ta düzenlenen bir toplantıyla tanıtımı yapılan ve üstün teknolojik özellikleriyle dikkat çeken yeni Samsung akıllı telefonlar, çok yakında avantajlı fiyatlarla "Vodafone Çok Satanlar Masası"nda satışa sunulacak.

Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, mobil iletişimin gelecek teknolojilerini herkes için erişilebilir kılmaya devam ediyor. Abonelerine son teknoloji akıllı cihazları sunmayı hedefleyen Vodafone, 13 Ağustos'ta New York'ta gerçekleştirilen "Samsung Unpacked" etkinliğiyle tanıtımı yapılan yeni Samsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ akıllı telefonları çok yakında "Vodafone Çok Satanlar Masası" avantajlarıyla satışa sunacak. Üstün donanım özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çeken Samsung'un yeni modelleri, 21 Ağustos itibariyle vodafone.com.tr'de ön satışa çıkacak, 28 Ağustos itibariyle ise tüm Vodafone mağazalarında satışa sunulacak.

Tarifeye ek 24 ay taksitlerle sunulacak

"Note" serisinin en yeni üyesi Samsung Galaxy Note 5, üstün teknolojisi ve akıllı cihaz dünyasına yepyeni bir soluk getiren özellikleri ile dikkat çekiyor. Geliştirdiği en küçük çerçeveli akıllı telefonlarından biri olan Galaxy Note 5; kullanıcılarının dev ekran keyfini, çerçevelerin engellemesine izin vermiyor. Ayrıca 8 Çekirdekli işlemciden güç alan Note 5, 4GB RAM ile performans konusunda da oldukça iddialı.

Mart ayında sunulan S6 serisinin yeni üyesi Samsung Galaxy S6 Edge+ ise Galaxy Note 5'te de olduğu gibi, geliştirilen kablosuz şarj teknolojisi ile 120 dakikada kablosuz olarak cihazı şarj etme özelliği ile pazardaki rakiplerinden ayrışıyor. 2560×1440 piksel çözünürlüğünde 5,7 inç ekrana sahip Samsung Galaxy S6 Edge+, altın, siyah, beyaz ve gümüş renk seçenekleriyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

28 Ağustos'ta Vodafone Çok Satanlar Masası'na katılacak olan Samsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge+, tarifeye ek 24 aylık taksitli ödeme seçenekleriyle Vodafone'luların mobil internet dünyasında bir adım öne geçmesini sağlayacak.

Ender Buruk: "Abonelerimizi son teknolojilerle buluşturmaya devam ediyoruz"

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılma hedefiyle dünya çapında mobil teknolojileri uygun koşullarda tüketicilerin hizmetine sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, abonelerimize mobil iletişimin dinamizmini yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilme kolaylığı sunuyoruz. Akıllı telefon sektörünün önemli oyuncularından Samsung'un yeni ve gelişmiş mobil teknolojilerle donattığı Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ ürünlerini akıllı cihaz portföyümüze katacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son teknolojileri dünyayla aynı anda abonelerimize sunma hedefimiz doğrultusunda, tüm dünyada merakla beklenen Samsung Galaxy'nin yeni üyelerini çok yakında 'Vodafone Çok Satanlar Masası' farkıyla Türkiye'ye getireceğiz. Üstün teknolojisiyle mobil iletişimi bir adım daha öteye taşıyacak olan bu cihazlar, Vodafone Red avantajlarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Tüm abonelerimizi son teknolojiye sahip popüler akıllı cihazlarla tanışmak üzere Vodafone mağazalarına davet ediyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

vodefona da ise fiyatta 3500 liradır..note 5..note 4,un yarısının yarısının yarısı olmaz.. alanlar pişman olacaktır..cd cart yok..ekran daha düşük çözünürde..2k..pil düşük.ve değşimez neden note 5,i alsın akıllı kişi.!!?

@14 Ağustos 2015 22:21 ekran daha düşük çözünürlükte? Note 4te de 2k ekran vardı

@14 Ağustos 2015 22:21 Ekran düşük çözünürlükte mi? Bir daha oku bence..

Bu telefon 3 asgari ücretli çalışanın maaşından fazla, başka yorum yazacak birşey bulamadım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir