Galaxy Note 8.0 ve fazlası MWC yolunda!

Yeni Galaxy Note, yeni Galaxy Tab ve fazlası... Samsung'un MWC bombaları ortaya çıkıyor!

Galaxy Note 8.0 (ve yeni Galaxy Tab'ler) geliyor

Samsung'un şimdilik gizli tuttuğu 8 inç'lik Galaxy Note 8.0 tableti hakkında dedikodular gelmeye devam ediyor. Son söylentiye göre cihaz, 3 farklı model olarak ortaya çıkacak.

Bluetooth SIG'in raporuna göre Galaxy Note 8.0'ın sadece Wi-Fi (GT-N5100), Wi-Fi+3G (GT-5110) ve WiFi + 3G + 4G (GT-N5105) olmak üzere 3 farklı çeşidi olacak. Bu ayın sonundaki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması beklenen Galaxy Note 8.0'ın 8 inç'lik 1280x800 çözünürlüklü bir ekrana, dört çekirdekli işlemciye, 5 megapiksel arka kameraya, S-Pen kaleme sahip olması bekleniyor. Bu arada, bahsedilen 3 modelin Avrupa'da da satışa sunulacağı söyleniyor.

Yepyeni bir dedikodu ise Samsung'un yeni bir Galaxy Tab 3 serisi planladığı yönünde. Samsung Mobile sitesine giren web tarayıcıları arasında ismi keşfedilen Galaxy Tab 3'ün 3 farklı model ID'sine sahip olduğu söyleniyor. User Agent üst bilgilerinde yer alan verilere göre 7 inç'lik bir cihaz, giriş seviyesi bir tablet olacak.

1280x800 çözünürlüğündeki GT-5200'ün ise Galaxy Note 8'e ve iPad mini'ye rakip olabileceği düşünülüyor. Full HD çözünürlüklü GT-P8200 ise 2560x1600 çözünürlüğüyle Nexus 10 ve iPad 4'e rakip olacak.

MWC başladığında Samsung'un yeni Galaxy Note tableti ve Galaxy Tab'leri hakkında çok daha fazla bilgi edinebileceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

geliyoorr geliyoorr samsungun yeni "plastik" bombaları geliyorrr.....

@13 Şub 2013 20:34 Amerikan malı hayranları samsung daha iyisini yapana kadar yine samsung bunu bil

@13 Şub 2013 20:34 Madem Plastik diye sevmiyorsun samsungu, git apple ürünlerinin altlarına yorum yap..Plastik sevenlere garezin ne? Mecburmu herkes senin bencil zevkinin beğendiği apple beğenmeye...zevkler ve renkler tartışılmaz bilader tartışmaya sebep olacak yorumlar yapma..herkes aklı başında neyi alıp neyi almıyacağını biliyor neyi beğenip neyi beğenmeyeceğinide..kendi aklını kendi beğenisini kişi kendisi seçer alır kullanır..sanane plastikse plastik seni almaya mecbur edenmi var..

@13 Şub 2013 20:34 Ve apple türkiye sözcüsü provokasyonda

@14 Şub 2013 08:10 Sen git kullan kardeşim biz apple kullanıcaz sözcüsüde olucaz istediğimiz yere de yorum da yazarız isterse alüminyum olsun bükülsün kırılsın isterse 4000 lira olsun gene alırız. CepKaskosu diye birşey var siz plasitğinizle bizde alüminyum cihazımıza memnunuz. OK...

galaxy note 3 çıksın da note 2 ucuzlasın insaf yahu aylardır 1800

Plastik en azından alüminyum gibi yamulup kalmıyor akıllı ziyaretçi.

samsungdan yeni çöplere merhaba.....

eleştirilen bu marka nın bir eşdeğeri ülkemizde yapılamamaktadır. bu itibarla sizde eleştirdiğiniz ürünlerden daha iyisini imal edin daha sonra eleştirin .samsung öyle koftinden bir şirket değildir. sanayinin her dalında üretim yapmakta geliştirmekte dir. eleştirirken işkembeden sallamayın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir