Galaxy S3 için yeni iddia!

Merakla beklenen Galaxy S3 hakkındaki yeni iddia sizi hem şaşırtacak, hem de heyecanlandıracak...

Burak Öztürk

Samsung Galaxy serisine yeni bir boyut daha kazandırmak istiyor olabilir. İddialara göre Samsung Galaxy S3 3D özelliği ile birlikte gelecek. Akıllı telefonlarda 3D fikri yeni bir düşünce değil. HTC Evo 3D ve LG Optimus 3D gibi 2011 yapımı telefonlar zaten bir süredir piyasada. Ama çok başarılı olduklarını söylemek mümkün değil.

Her ne kadar bu teknolojinin telefonlarda kullanılması büyük bir olay olsa da, film şirketleri ya da uygulama geliştiriciler bu telefonlarda çalışmak üzere bir şeyler hazırlamadıkları sürece bu teknolojinin çok da işe yaramayacağı bir gerçek.

IBTimes'ın haberine göreyse Samsung Galaxy S3 iki farklı model olarak gelecek. Bunlardan biri 3D'siz, diğeri ise 3D'li olacak. 3D'li modelde, yine diğer 3D telefonlarda olduğu gibi 3D görüntüyü gözlüksüz olarak izleyebileceğiz ve çift kamerası ise 3D videolar çekmeyi mümkün kılacak. Ayrıca ekran boyutunun 4,2 ile 4,65 inç arası olacağı da yine gelen söylentiler arasında.

İnternete sızan ve Galaxy S3 ile çekildiği iddaa edilen fotoğrafta kamera her ne kadar 2D olarak görünse de, şimdilik kesin kararı bilebilmemiz mümkün değil. Aynı şekilde, işlemcisinin 4 çekirdekli olup olmayacağı da halen netlik kazanmış değil.

Tüm bu söylentiler gerçek olabilir; olmayabilir de... Merak ettiğimiz tüm bu soruların cevaplarını en erken Şubat ayında yapılacak olan MWC 2012 etkinliğinde alabileceğiz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

yani kısaca hiç bişey belli değil .. ayrıca 3d kadar saçma bir olayın telefonda daha saçma bir şekilde kullanılması ayrıca saçma...

galaxy s2 çok iyi bir telefon, ancak bazı eksikleri var
1- dış hoparlörü mono ve ses kalitesi vasat
2- radyosu kulaklık takılı değilken çalışmıyor (anten görevi gördüğünden)
3- flaşı çok iyi değil
4- pil süresi

S3 bu sorunları hallederse tadından yenmez...

Galaxy s3'ün 3d geleceğini zannetmiyorum. Samsung riske atmak istemeyecektir s3 gibi önemli bir prestij modelini. 3 ay sonra galaxy 3d çıkarır ama o ayrı :)

şu 3d dedikleri teknolojinin gereksiz olduğunu bir gün anlayacaklar ama bakalmı ne zaman. belki de zaten biliyorlardır ama istek üzerine yapılıyor da olabilir. 3 boyutlu güzel ama buna 3 boyutlu denmez

samsung mu uzak duru.bize yaptigi hainligi unutmadik galaxy s lere android 4 vermiycem dedi yine.galaxy 3 alcaniz android 6 yi desteklemiycek.

avuç kadar alette ne tıridisi. hologram çıkana kadar 3d tam bir tüketim tuzağı olarak kalacak.

I ı, imkansız! Benim Süper Akıllı Ceplerimle yarışamaz...

3d gereksiz değil ama tam oturmadı bence
evo 3d yi bi yakınımda olduğu çin bayağ inceledim:
Tam açıyı tutturmazsanız 3d göremiyosunuz
2d görüntü kalitesi de berbat
eğer samoled kalitesinde 2d görüntü bide 3d görüntü verebilirse tadından yenmez :D

Sen de yorum yaz