Galaxy S4'ler artık "taş gibi" olacak!

Galaxy S4'ünüzün düşüp kırılması ya da suya düşmesi sizi korkutuyorsa, bu çözüm tam da sizin için!

Galaxy S4'ler artık "taş gibi" olacak!
Bilinen en özel kılıf

Cep telefonlarımız her geçen gün daha da akıllanıyor, her geçen gün daha da farklı özelliklere kavuşuyorlar. Fakat ne yazık ki aynı zamanda bir o kadar kırılgan hale geliyorlar. Hatta donanımsal olarak ne kadar gelişirlerse gelişsinler, çevre faktörlerine karşı sahip oldukları dayanıklılık bir hayli düşük seviyelerde.

Galaxy S4 kullanıcılarına, tam da bu konuda müjdeli bir haberimiz var... Bugüne kadar üretilmiş olan klasik telefon kılıflarını tamamen sollayacak olan LifeProof markalı ürün, "nuud" ve "fre" olarak iki farklı model ile karşımıza çıkıyor. Ürünlerin her ikisi de suya karşı yüzde yüz dayanıklılık sağlamayı garanti ediyor. Modellerden bir tanesinin kapak tarafı tamamen açıkken, diğeri çizilmelere karşı özel bir kapak sistemi kullanıyor.

LifeProof kılıflar, askeri standartlar olan 810F-516'e bağlı kalınarak üretilmiş ve iki metre düşüş mesafesine kadar kavradıkları cihazı rahatlıkla koruyabiliyorlar. Sahip oldukları Ingress Protection özelliği sayesindeyse, en az iki metre su altına kadar telefon ile inmemize olanak tanıyan nuud ve fre modelleri, kamera üzerinde bulunan özel bir tabaka ile su altında yapacağımız fotoğraf çekimlerinde de en net görüntüyü almanıza olanak tanıyor.

Ekim ayı itibarı ile sadece Galaxy S4 telefonlar için satışa çıkacak olan nuud ve fre, 89.99 dolar (yurtdışı) etiket fiyatına sahip olacak.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Telefon çok kaba görünüyor bu aparat takılınca.

keşke S3 için de yapılsa.Aldığımdan beri hep böyle birşey istiyordum

@25 Eyl 2013 17:06 S3 için var resimdekide S3...

denize veya kampa v.s. gittiğinde telefonu koruyacak güzel gözükmesede olur + bence çok iyi gözüküyor...

su altı çekim veya doğa yürüyüşü sırasında çok işe yarar bu aparat.Ancak o fiyata alacağıma s4 active alırım olur biter.

s3 de var gittigidiyor da

resimdeki telefon s3

Aldığım hiçbir telefonu kilifla kullanmadım. S4 bunuda kullanmam

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir