Galaxy S7 bu tarihte tanıtılacak!

Samsung'un Galaxy S7'yi hangi gün tanıtacağı, dağıtılan davetiyeler sayesinde iyice belli oldu!

Galaxy S7 bu tarihte tanıtılacak!

Samsung, üç hafta sonraki tanıtım etkinliği için hazırladığı davetiyeleri basına dağıtmaya başladı. Davetiyede hangi ürünün tanıtılacağı söylenmese de, tahmin yürütmek zor değil.

İspanya'da düzenlenen MWC 2016'nın hemen öncesindeki Samsung Unpacked etkinliğinin öne çıkan yeniliği, Galaxy S7 olacak. 21 Şubat'ta yapılacak olan etkinlikte Samsung Galaxy S7 Edge ve hatta phablet boyutlarındaki Samsung Galaxy S7 Edge+ ile tanışma olasılığımız var.

Galaxy S7'nin görünümünde önemli bir değişiklik beklenmiyor ancak cihazın teknik özelliklerinde geliştirmeler elbette var. microSD kart slotu, IP67 su geçirmezlik, 4GB RAM ve Exynos 8 Octa 8890 / Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, cihazın beklenen teknik özellikleri arasında.

Galaxy S7 tanıtımını ve diğer tüm önemli MWC gelişmelerini hızla sizle paylaşıyor olacağız.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

daha note 5 e marshmallow açıklamadan s7' yi açıklıyor. dünyada bir ilk! apple' ın saçma sapan kısıtlamaları olmasa hayatta android alınmaz da işte el mahkum. universal bir sistem olduğundan daha iyisi olsa da kullanışlısı bu.

@01 Şubat 2016 20:58 Android samsung'dan ibaret değil HTC güncelleme konusunda samsung'dan çok daha hızlı ve kaliteli bir cihaz üreticisi

su geçirmez özelliği ve hopörlerdeki ses seviyesinde artış olacağı söylentiler arasında. Dileriz beklentileri boşa çıkarmaz samsung. Ayrıca sd desteği ve işlemcinin de ısınmaya karşı daha iyi bi sğotmayla sınılacağını göz ardı etmemelerini bekliyoruz.

Artık iyice sıktılar yazılımsal destek sıfır.dizayn sıfır.işlemciyi değiştir Rami yükseltti. Tipik doğan L SL SLX VAKASI. BU YORUMUM TÜM TELEFONLAR içindir.devrimsel bir yenilik yok.tıkandılar

@01 Şubat 2016 23:28 Devrimsel Yenilikleri Soylede Faydan Olsun! Kirik Lehim Makinasiyla Kablo Birlestirmekmi Sandin Bu İsleri?

Bize Exnyos lu versiyonu gondermezler. S820 ile sicak sicak gezeriz kisin ortasinda. Bİr ise yarar. :D

@02 Şubat 2016 09:51 Yanlisin Var.Bize Asil Exynos'lu Modeli Gonderecekler.820'li Cihazlari Avrupa Piyasasina İtecekler..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir