Galaxy S7, S6'ya çok benziyor. Ama...

Sızan yeni görüntü, Galaxy S7'nin, S6'dan çok da farklı görünmeyeceği iddiasını güçlendiriyor!

Galaxy S7, S6'ya çok benziyor. Ama...

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S7'nin tasarım açısından büyük ölçüde Galaxy S6'ya benzeme ihtimali giderek artıyor. Daha önce cihazın ön tarafına ait sızdırılan görüntüler bu beklentiyi doğruluyordu. Cihazın arka tarafını gösteren yeni sızıntılar da yine S6'yla karşılaştırıldığında çok az bir değişimin söz konusu olduğuna işaret ediyor.

Geçtiğimiz gün hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 Edge'e dair @evleaks tarafından paylaşılan görüntüler bu yeni modellerin şu anda piyasada bulunan seleflerine bir hayli benzeyeceği anlamına geliyor. Bununla birlikte bazı ufak değişiklikler de yok değil. Yeni modellerin kenarlarının biraz daha yuvarlaklaştırılmış bir yapıda ve flaş desteğinin de daha farklı bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Eldeki fotoğraflardan anlamak kolay olmasa da arka paneldeki kameranın da dışarıya doğru çıkıntı yapmadığı fark ediliyor. Bu durum, daha önce de gündeme gelmişti.

Diğer yandan tasarım açısından fazla bir değişiklik yok gibi görünse de, Galaxy S7'nin S6'ya göre çok daha güçlü bir telefon olacağını da hatırlatalım. Daha önceki söylentiler de S7'nin suya, toza ve düşmelere karşı dayanıklı, güçlendirilmiş bir gövdeyle geleceği yönünde.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

S4 kullanıyorum. Bir daha Samsung mu? Tövbe Haşa ve kella..!! Samsung rezillik resmen. Bekle ben geliyorum LG G5.....

@04 Şubat 2016 17:05 yalancı iSheep... LG daha sorunlu... SGS4 kullanmadığının en belirgin kanıtı bu...

@04 Şubat 2016 17:05 Bana göre samsungun en berbat modelleri s4 ve s5 dir.Şuan a5 2016 kullanıyorum cok memnunum.Lg ye fazla bel bağlama sonucta g4 dudw gördük..

@04 Şubat 2016 17:05 İnanın Samsung; s5 den sonra işlemcisiyle stabil çalışan sistemi becermiş durumda. Bu bağlamda s7 zamanın en hızlı stabil çalışacak cihazı olacağını düğünüyorum.

@04 Şubat 2016 18:55 kardes s4 kotu baya bi biliyorum ama s5 i yaklasik 2 yildir kullaniyorum hic bir sorun yok o kadar uygulama olmasina ramen bende touchwiz sorunu da yok s7 yi bekliyoruum bisey bilmeden kpnusmayin

Aman ne büyük değişiklik... Firmalarda artık suyunu çıkardı. Tembel herifler...

Aslın samsung bu telefona galaxy s6-s deseydide olurdu :))

Benim anlamadığım apple alanlar için enayi diyorlar o kadar para verilmez diyorlar. samsung alanları çoğu bin pişman. sony kullananlara kamerası beş para etmez aldık ama iyi değil diyorlar. lg için arayüzü çok karışık htc içinde sanal tuşlardan vazgeçemedi ekranı boş panelle dolduruyor diyorlar. Bunları üreticiler duymuyormu acaba düzletmiyorlar..

@04 Şubat 2016 21:09 xz5c kullanıyorum daha iyi kameraya sahip telefon görmedim, belki senin arkadaşlar sadece su altında selfie çekiyor yada arka kameranın varlığını henüz keşfetmemiş olabilirler.

S4 kullanıyordum samsungun müşteri hizmeti sıfır.güncellemeler kimin umrunda Apple tüm güncellemeleri aynı anda veren bir firma. iPhone 6s

Bende S4 kullanıyordum :) Telefon yaklaşık 50 Cm den düştü ve alttaki tuşlar patladı . Yaptırsam zaten telefonun ikinci el fiyatı kadar . Bende eski wonderi kullanıyorum :(

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir