Galaxy S7 ve S7 edge İçin Resmi Açıklama da Geldi!

Samsung, Android Nougat Beta programının sona erdiğini doğruladı, Galaxy S7 ve S7 edge için final sürüm tarihini verdi!

Galaxy S7 ve S7 edge İçin Resmi Açıklama da Geldi!

Bugün yayınladığımız haberde, Samsung'un Galaxy S7 ve S7 edge için düzenlediği Nougat Beta programının sona ermiş olabileceğinden bahsetmiştik. Çok geçmeden Samsung'dan resmi açıklama geldi ve bu iddia, doğrulandı.

Koreli dev, yaptığı açıklamada Beta programının, yayınlanan beşinci beta ile sona erdiğini duyurdu. Program, 30 Aralık tarihi itibarı ile sona eriyor. Tüm Beta katılımcılarına teşekkür edilen duyuruda, Android 7.1.1 final sürümünün Ocak ayı içerisinde Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'e ulaşması için her şeyin yapılacağı da vurgulanıyor.

Kısacası Nougat'ın iki amiral gemisine Ocak ayında geleceği, kesinleşmiş gibi görünüyor. Yine de temkinli olmakta yarar var; Samsung'un güncellemeler konusunda verdiği sözleri her zaman tutabildiğini söylemek güç...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Yalnız bi yanlışınız var gelecek olan güncelleme 7.1.1 değil 7.0 direkt samsung Türkiye ürün direktöründen teyit ettirdiğim bir bilgidir.

@31 Aralık 2016 08:20 Beta programda 7.0 ama google ın dağıtıma başlaması ve 7.0 ın geç kalması sebebi ile samsung 7.1.1 i direk dağıtmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını açıkladı. Ona istinaden 7.1.1 deniliyor. Türkiye sorumlusu olan hiç bir kuruma güvenmemeyi de tavsiye ederim. Adamlar herşeyden bir haber. Sadece samsung için demiyorum genel bir sıkıntı. İşin başında işi bilen adam değil torpilli adamlar oluyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir