Galaxy S7'den en net sızıntı!

Samsung'un tanıtılmasına günler kalan yeni amiral gemileri, ilk kez bu kadar net göründüler!

Galaxy S7'den en net sızıntı!

Tantılmasına günler kalan Galaxy S7 ve S7 Edge'den gelen sızıntılar henüz bitmiş değil. Bu sefer karşımızda telefonun gerçek fotoğrafları var.

Vietnamca site Review Dao kaynaklı ilk fotoğrafta 32GB'lık Galaxy S7'nin arka tarafının göründüğü ileri sürülüyor. Telefonun arka yüzünden çok fazla şey anlamak mümkün olmasa da, önceden söylendiği gibi arka yüzün kavisli olduğunu görüyoruz. Site, yine daha önce söylendiği gibi telefonun iki farklı işlemci seçeneğiyle (Exynos 8890 ve Qualcomm Snapdragon 820) geleceğini söylüyor.

Çin'in mikroblog sitesi Weibo'da "JKwan" tarafından paylaşılan fotoğrafaysa bu sefer Galaxy S7 Edge'in ön tarafı görünüyor. Ekrandaki hız testi sonuçları, telefonun test puanının 134.704 olduğunu söylüyor. Model adı SM-G9350 olduğu anlaşılan bu cihaz da önceki sızıntılardakinden farklı görünmüyor.

Yeni ortaya çıkan fotoğraflar, Galaxy S7'nin içerisindeki yetenekler hakkında çok fazla ipucu vermiyor. Geçen senenin Galaxy amiral gemilerinde olmayan su ve toz geçirmezliğinin Galaxy S7 serisine eklenmesi bekleniyor. Neyse ki 21 Şubat'ta tanıtılması beklenen Galaxy S7 ve S7 Edge için çok fazla beklememize gerek olmayacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

yine aynı tasarım...

Bu sefer adam akıllı bir pil koysalar bari.

Samsung ürettiği cihazlara destek vermedikten sonra güncelleme vermedikten sonra telefon üretse ne üretmese ne bakın apple şimdiye kadar model olarak 8 yada 9 tane seri cihaz üretmişken samsung daha çok J S Z E A serileri ile daha çokk uğraşır. Önemli olan cihaz üretmek değil ürettiğin cihaza sonuna kadar destek vermektir samsung. Maşallah keçi sürüsü gibi cihaz üretiyor kullanıcılar hangi seriyi alacağını şaşırdı vallah :-)

önce den markalara çok önem veriyordum şimdi o kadar değil. Şunu asla unutmamamız gerek ki s7 çıktığından iki ay sonra s8 özellikleri doğrulandı ekran şöyle kamera böyle yeni yonga seti benchmark dan şu kadar puan alıyor diyafram oldu 1.6 falan filan elinde ki telefona bir memur maaşına denk para verdikten iki ay sonra yani. sizce değiyor mu bütün bunlara. Teknoloji merakı değil artık bu sömürme gibi bir şey oldu. Gelirimiz yüksekte olsa az da olsa değmiyor bence almamamız gerek .

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir