Galaxy S7'nin kamerası ve ön paneli sızdı!

Yeni bir sızıntı, Galaxy S7'nin kamera modülünü ve ön yüzünü böyle gösterdi!

Galaxy S7'nin kamerası ve ön paneli sızdı!

Galaxy S7 hakkında konuşulanların arasında her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Samsung'un yeni amiral gemisinin Snapdragon 820 işlemciyle geleceğini, basınca duyarlı bir ekran sunabileceğini daha önce duymuştuk. Şimdiyse karşımızda Gsmarena yoluyla yeni sızan bir çift fotoğraf var.

İlk fotoğrafta SM-G930F (Galaxy S7'nin model adı) damgalı kamera modülleri görünüyor. model adını takip eden "R05", modülün beşinci sürümüne işaret ediyor olabilir.

İkinci fotoğraftaysa Galaxy S7'yi olduğu gibi görüyoruz. Samsung'un logosunun bulunduğu yerde bir etiket olsa da alt taraftaki kapasitif düğmeler, cihazın gerçekten de Samsung'a ait olabileceğini söylüyor.

Galaxy S7'nin önümüzdeki ayın sonunda, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması bekleniyor. Cihazın gerçekten neye benzediğini Barselona'daki etkinlikte görebileceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu aptal cihazların kölesi olmuşuz. Hepsi birbirinin aynı aslında ama bize çok güzel kakalıyor, cebimizdeki parayı söğüşlüyorlar.

adam samsungda çalışıyor htc kullanıyor ahahhahaha :D

Fotoğraf çeken htc marka telefon kullanması ilginç O?

Ben şu tuşların, hoparlörün falan kapladığı yeri küçültecekler, ekran ile ön yüzey daha yakın boyda olacak diye umarken adamlar iyice genişletmiş üst alt boşlukları. Bi de... HTC mi o?

Bu rivayetler hep boş

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir