Gelmiş geçmiş en iyi PC oyunu o!

Bunca zaman beklemeye değdi: O artık en iyi PC oyunları listesinin en tepesinde!

Gelmiş geçmiş en iyi PC oyunu o!
Bulutlar üzerinde bir macera

Bioshock serisinin son oyunu Infinite, uzun süredir beklenen en önemli yapımlardan birisiydi. İlk iki oyunuyla tüm dünyada adını duyurmayı başaran seri, Metacritic isimli inceleme notlarını tek bir çatı altında toplayan siteye göre, tüm zamanların en iyi notları alan oyun olmayı başardı.

Metacritic 43 farklı sitenin not ortalamasını 100 üzerinden 96 olarak hesapladı ve bu rakam, Half - Life ve illk Bioshock oyunları ile birlikte şu ana kadar en yüksek puanı almış, en iyi PC oyunları arasında birinci sıraya oturmasına yetti. Puanlaması tüm platformlar üzerinden hesaplandığı zaman biraz düşen Bioshock Infinite, PS3 ve Xbox 360 puanları ile de göz doldurmayı başardı ve yine ilk beş oyundan birisi oldu.

The Guardian'dan Nick Cowen oyun için; "Bioshock Infinite oynaması çok keyifli bir yapım ve sadece bu yönüyle bile birçok yapımı geride bırakabilir." derken, Eurogamer'dan Tom Bramwell özellikle oyunda bize bolca eşlik eden Elizabeth isimli karakterin önemini üzerinde duruyor. 1912 yılında,  Amerika'da geçen yapım, bulutların üzerindeki bir şehirde gezmemize imkan tanıdığı gibi, tıpkı önceki yapımlarına benzer şekilde, bambaşka bir dünyayı beğenimize sunuyor.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Hayal gücü tavan bioshock serisinde ve bu hayal gücünü de oynanabilirliğe,güzel yediriyorlar. Asıl beklediğim half lifeın yeni oyunu hadi be valve!

diğerlerine nazaran sıkıcı bir oyun olmuş bence painkiller tarzına kaymış düşman gelsin yok et.

şahane crysis 3 ü oynadım ,resident evil 6 yı iki kişi aynı bilgisayarda zevkle oynadım derken bunu indirdim ve o kadar sıkıcı ve herşey full açıkken kötü ve basit geldiki onca yüksek puanlara rağmen şaşırdım kaldım.

gerçekten en güzel oyun bu olsaydı ben oyun oynuyor olmazdım ---- half life

Oyun şirketleri artık oyun yapımına para harcamak yerine puanlama yapan şirketlere para harcıyor yoksa bu kaplama özürlü oyun beş para etmez.

Tom raider olmalıydı o tepenin zirvesinde

kime göre neye göre en iyi oyun 15 yıldır oyun oynuyorum half life gibisi gelmedi .

@02 Nis 2013 00:47 gelmiş işte daha neyi sorguluyosun.

FLATOUT 2 .................)

abicim bırakın bioshock'ı falan. Gabe'e sesleniyorum; HADİ ARTIK ÇIKARIN ŞU HALF-LIFE 3'ü! Gelmiş geçmiş en iyi olyun HAFL-LIFE'dır...

sıkıcı bir oyun olmuş, oyun başlayıp aksiyona akmaya başlaması bile 30-40dk sürüyor

ne sayıklıyosunuz en iyisi maryo

@02 Nis 2013 03:40 bence bu ama oynamadım çoçuk

@02 Nis 2013 03:40 hala satıyor kaç yıldır haklısınız.

@02 Nis 2013 03:40 bir zamanlarr

oyun harikulade olmuş. tabi ki anlayana ve bazı şeyleri idrak edebilene hitap eden bir oyun....

Assasins's Creed 3 en iyisi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir