Gigaset'ten ofisler için telefon çözümü!

Gigaset, çok sayıda çalışanın bulunduğu ofisler için bir çok özeliği de tek bir cihazda topluyor!

Gigaset'ten ofisler için online telefon çözümü!

Gigaset, C610 IP ile otel, AVM , hastane gibi çok sayıda çalışanla hizmet veren ofisler için interneti sabit telefona entegre ediyor. C610 IP kullanım sahip olduğu kullanım kolaylığı ve üst düzey özellikleri ile ofis hayatını kolaylaştırıyor.

Ofiste kişisel asistanınız Gigaset C610 IP

Gigaset C610 IP sahipleri online kanalların bütün avantajlarından fayadalanabiliyor. Geniş kapsama alanı sayesinde özellikle büyük alanlarda görev yapan ofis çalışanları masalarına bağlı kalmadan gelen çağrılara cevap verebiliyor, arama yapabiliyor. Yanı sıra e-posta gönderilebiliyor ve Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara bağlanabiliyor, hatırlatıcı servisleri ile ajandalarını düzenleyebiliyor.

Özelleştirilebilen ayarlar

HDSP özelliği ile mükemmel ses kalitesi sağlayan Gigaset C610 IP, PSTN bağlantısıyla geniş bir şebeke görevi görüyor. 6 ilave el cihazına kadar genişletilebilme özelliği sayesinde de 300 metreye kadar geniş alanlar içerisinde birden fazla noktadan görüşme imkanı sağlarken, eş zamanlı 3 görüşmeye izin veriyor. Gerçek seslerden, polifonik ve standart melodilerden oluşan zil sesleri farklı kişiye özel programlayabiliyor, belirli kişilerden gelen aramalar Gigaset C610 IP üzerinde hemen tanınıyor. Tanımlanan VIP gruplara göre ses ve renk seçimi yapılabiliyor.

Şık tasarımı ile C610 IP'nin bataryası ise stand by konumunda 180 saat kalabilirken 12 saate kadar konuşma imkanı sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play