Google arabası bu sevimli eşeğe çarptı mı?

Günün birinde "Google eşeğe çarptı" diye bir haber yapacağımız, aklımıza bile gelmezdi!

  • Zeynel A. Öztürk
Eşek yuvarlanıyor muydu yoksa ona Google mı çarptı

Google'ın otomobilleri Street View görüntüleri, navigasyon bilgileri ve Wi-Fi noktaları için dünyanın çeşitli yerlerinde dolaşıyor. Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı fotoğraf ise Google aracının iş başındayken bir eşeğe çarpmış olabileceğini gösteriyor.

Twitter kullanıcısı @TheRealSheldonC, Google'ın Street View'undan aldığı ekran görüntülerini sosyal ağda paylaştı. Görüntülere bakarak Google arabasının eşeğe çarptığını söylemek mümkün. Zira fotoğrafların birinde yatan eşek, diğer bir fotoğrafta yerde görünüyor. Ancak Google, resmi blog'unda yayınladığı açıklamada otomobillerinin eşeğe çarpmadığını, hayvanın araç gelmeden önce kumun üzerinde yuvarlandığını ve aracı görünce kalkıp kaçtığını söylüyor.

Bir başka Twitter kullanıcısı @polygeek, verdiği cevapta eşeğin yolda sadece dinlendiğini iddia ediyor. Bu sevimli eşeğe zarar gelememiş olmasını ve Google'ın bizlere doğru söylediğini umuyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

parazitlerden kurtulmak icin toz banyosu yapiyordur belki...

Ölme eşşeğim ölme

eşekler, atlar, katırlar kaşındıkları zaman yere yatarlar ve sırtlarını kaşıyabilmek için yerde yuvarlanırlar. ki bu eşek de öyle yapmış resimden anlaşıldığı üzere. :) baştaki resme dikkatlice bakarsak, eşeğin sağ tarafında, yola doğru izler olduğunu, eşeğin yatıp yuvarlandığını görürsünüz :-) hepsi bu...

Eşşeğin ne işi var orada

bingciler hemen çamur atarlar...

Sen de yorum yaz