Google CEO'su Larry Page'den üzücü haber!

Google'ın CEO'su Larry Page'den gelen bu haber, Google hayranlarını bir hayli üzecek!

Google CEO'su Larry Page'den üzücü haber!

Google'ın kurucu ortaklarından ve halen CEO olarak görev yapan Larry Page'e ses teli felci teşhisi kondu. Google+ hesabında uzun yıllardır yaşadığı ve son zamanlarda giderek farkedilir hale gelen sağlık sorunu ile ilgili bilgi veren Page, 14 yıl önce bir soğuk algınlığı sebebiyle gittiği doktorda sol ses teli felci yaşadığını öğrenmiş. O tarihten bu yana aralıklarla tekrarlayan bu sorunla mücadele ettiğini yazan Page, en son geçtiğimiz yıl sağ ses telinde de aynı sıkıntının başgöstermesi üzerine yaşadığı ses kaybı yüzünden şirketin senelik geliştirici toplantılarından Google I/O'ya katılamamış.

Ses tonunda görülen belirgin yumuşamanın yanında nefes alma ile ilgili sıkıntıları da beraberinde getiren rahatsızlık yüzünden Google kurucusu bundan sonraki hayatında toplatılarda konuşma ve spor faaliyetlerini daha dikkatli planlamak zorunda kalacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Ne diyelim geçmiş olsun.

Googlei hiç sevmem ama üzüldüm adama desem yalan olur mu acaba diye düşünüyorum ama yine de bu kadar çok zor olan bir şeyden önce hiç kimse beni böyle olunca daha fazla şey vardı ama ben hala uyumadım .

Geçmiş olsun...

Ne kadar zengin olursan ol hepsi boş. Sağlık gerçekten bulunmaz bir nimet.

Acının logosu olmaz geçmiş olsun...

bunun google hayranlığı ile bir ilgisi yok. google'dan nefret ederim ama adama üzüldüm.

Google sevmezlermis de adama uzulmuslermis, ne kadar cahil amele tayfasi varsa gelip CHIP te ahkam keser. Ulan google gelmeden once neler yoktu neler degisti bir bakin... Yararlanabileceginiz her turlu hizmeti size bedava sunuyorlar yine nefret edermis, siz kendinizden nefret edin asil. Dunyaya konusmaktan baska yaptiginiz bir is yok onu bile duzgun yapamiyorsunuz. Yillardir size parayla k.kalanan bir cok sey Google sayesinde bedavayken siz bu kafa da devam edin yolunuz cok acik.

haksız kazançların sonucudur.

Allah kimseye göstermesin. Ben hala uyumadım diye spam yapan biri var lütfen artık onu engelleyin sıkıcı olmaya başladı

İnsanlık önemli. Üzüldüm adama. Allah acil şifalar versin.

21:43 grezimonk'tan daha giciksin

" Google sevmezlermis de adama uzulmuslermis, ne kadar cahil amele tayfasi varsa gelip CHIP te ahkam keser. Ulan google gelmeden once neler yoktu neler degisti bir bakin...Yararlanabileceginiz her turlu hizmeti size bedava sunuyorlar yine nefret edermis, siz kendinizden nefret edin asil.Dunyaya konusmaktan baska yaptiginiz bir is yok onu bile duzgun yapamiyorsunuz.Yillardir size parayla k.kalanan bir cok sey Google sayesinde bedavayken siz bu kafa da devam edin yolunuz cok acik." diyen arkadaşım google dan önce ne yokmuş söyle de bilelim. Yıllardır parayla aldığımız neyi google bedavaya vermiş onu da merak ettim. Kişisel bilgilerimi satıp bedavaya verecekse parayla satsın daha iyi. İşi gücü reklam zaten..

@18 May 2013 15:46 Sende anlayacak kapasite yoktur ama yine de bir kac tane soyleyeyim. Haritalar ve street view, buyuk kapasiteli email adresleri, internet uzerinde depolama alani, online ofis editoru bugun hayatinizin her alanina giren Android cihazlari ki sen ister begen ister begenme telefonlardan, tabletlerden tv top box tan saatlere kadar varlar... Kisisel bilgilerini satiyorlarmis, sanki basbakan vatandas. O kadar korkuyorsan git iran da yasa merak etme orda hersey kontrol altinda. S.tiginiz yere kadar mobese var, facebook kullanir Apple alirsiniz normaldir ama is Google'a b.k atmaya gelince dilleriniz cozulur. Sanki banka bilgilerini paylasiyor google... Sosyopatsan sosyopat gibi yasa ne isin var CHIP te birileri seni takip ediyordur yakalanirsin. Yillardir ailenizden biri olan microsoft ne verdi size, niye anti virus ve firewall kullaniyorsunuz? Reklamlardan para kazaniyormus, iyi sen begenmiyorsun diye gitsin cami onunde dilencilik yapsin odenir paralar. Hos senin gibi cahillerin yasadigi ulkemizde dilenciler son model arabalarla geziyor, bilmeden konustugunuz icin somurulmek icin en degerli madensiniz. Boyle cahil kalmaya devam edin, ne demisler Cahil olene kadar cahildir hatta oldukten sona bile cahildir.

Allah şifa versin. Google ın derdi beni mi gerdi çıkar başka biri sunumları yapar adam mı kalmadı piyasada

Milyar dolarlar yeri geliyor bir ses telini bile tamir etmiyor.

Steve jobs, Larry Page vs vs. Bu adamlar dünyaya yön veren hayatlarına imrendiğimiz kişiler ama kendilerine sorsak; sahip oldukları tüm maddiyatlarını bizim yerimizde(sağlıklı) olabilmek için vereceklerine hiç şüphem yok. Onun için herşeyin hayırlısnı istemeliyiz.

amma çok Google düşmanı varmış... Google olmasa arama yapmak zor olacaktı... ücretsiz himetleri saymıyorum bile...

@grezimonk kes ya her google yazan yerde sen saha elemanı :D

@19 May 2013 10:57 seni mi keseyim? gel paça ve kelle çorbanı yapayım... :P

@grezimonk İnsanlara onun kölesi bunun fanı gibi yakıştırmalar yaparken her google haberinde onu savunman ve yorumlarda üşenmeden cevap atman çok ironik olmuş.Bu durumda kendi kurduğun cümlelerde sen ne oluyorsun ?

Steve jobs, Larry Page, Sergey Brin, Bill Gates, Mark Zuckerberg: hepsinin bir ortak noktası var= İlluminati!

Sen de yorum yaz