Google Earth 5.0 beta: İndirin, deneyin...

Google Earth'ün 5.0 sürümü betası yayınlandı. Tüm yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

Google Earth 5.0 beta: İndirin, deneyin...
Google Earth 5.0 Beta önemli yenilikler içeriyor...

Google'ın en populer yazılımlarından biri olan Google Earth'ün 5.0 sürümü için geri sayım başladı. İnternet devi, Google Earth 5.0'ın betasını, denemek isteyenler için indirilmeye sundu.

Eski ABD Başkan Yardımcısı Al Gore'un da katıldığı ve California Bilimler Akademisi'nde tanıtılan yeni Google Earth, önemli yenilikleri de beraberinde getiriyor. Örneğin kullanıcılar, artık okyanusun dibine dalma ve 3 boyutlu görüntülerle sualtını keşfetme şansına sahip. Bunun yanında Google Earth'ün yeni sürümü, Dünya'nın her köşesindeki tarih bilgilerini sunabiliyor, tarihi görüntüler eşliğinde küresel değişiklikleri görmenizi sağlayabiliyor.

Download:
Google Earth 5.0 Beta

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

:|
daha neler göreceğiz acaba

Bir önceki sürüm 4.3.7284, yeni sürüm 5.0.11337. Zaten Google Earth yüklü ise menü çubuğu > Yardım > Güncellemeleri Online Denetle de kullanılabilir.

bu sürümün beta olduğnu bi tek siz belirtmişsiniz. herkez yeni sürüm çıktı diye baarırken siz beta olduğnu söyleyecek kadar dürüst davranmışınız. Buda sizin ne kadar dürüst olduğnuzu gösteriyor. Yükledim gerçekten betaymış. Saolun :)

güzel olmuş ama dünyanın hertarafını görsek daha iyi olur yani bize ne

lazın okyanusun dibi ama bazılarının işine yarayabilir ama tüm karaların

hertarafını göörsek daha iyi olur.......

Bu sürümde daha önce fark etmediğim bişey daha fark ettim. Yeni Google Earth aynı zamanda Mars'ı da incelemenize imkan verebiliyor.

fazla merak iyi değildir xD

heryerı almamıslar yine bizim köy acık köyun ustundekı yayla kapalı

İşe bak dün akşam 4.3 ü indirdim bugün bu çıkmış.İngilizcede vardı ama ben indirmemiştim.

Dünyanın her yeri açık değil açık olan bölgeler % 40-45 felan mesela türkiyedeki birçok il kapalı sadece koyu bir yeşillik var ,,,

"Google Earth 5 beta" açılırken, dizüstü bilgisayarım tam ekran bir uyarı verdikten birkaç saniye sonra kapanıyor ve yeniden açıldığında: "Sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı" uyarısı veriyor.
Bir önceki sürümde ve herhangi bir başka yazılm kullandığımda yaşamadığım bu sorun, "Google Labs"ta beta sürümün yükseltilmesi sırasında değerlendirilecektir diye umuyorum.

ucuş similasyonu var negüzel birşey

arkadaşlar ben bunu indiremedim nasıl yapcas yhaa 1mb lik dosya inio ondada hiç bişi yok:S

arkadaşlar ben bunu indiremedim nasıl yapcas yhaa 1mb lik dosya inio ondada hiç bişi yok:S

ben indiremedim ya

Google Earth'ı açtığımda bilgisayar kapanıyor mavi ekran geliyor. Bilgisayar açıldığında sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı diyor. Lütfen yardım.

@22 Şub 2013 13:12 Aynı sorun bendede var ne yaptıysam olmadı :(

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play