Google Türkiye'den logo yarışması…

23 Nisan'da Google'ın logosunu siz tasarlamak ister misiniz? O zaman haberimizi okuyun!

Google Türkiye'den logo yarışması…

Google 23 Nisan'da www.google.com.tr adresinde yayınlanacak logoyu belirlemek üzere Türkiye genelinde 'Google Logo Yapsana' yarışmasını www.google.com.tr/logoyapsana adresinde başlattı. Google yetkililerinden oluşan jürinin oyları ile birinci seçilecek logo 23 Nisan günü Google Türkiye ana sayfasında Google logosu yerine kullanılacak.

Geçen yıl ilk defa 23 Nisan'da Türkiye için özel bir logo yayınlayarak, Google Türkiye ana sayfası logosunun yerine, Türk çocuklarının 23 Nisan'ını ve Ulusal Egemenlik bayramını kutlayan özel tasarımlı bir logo kullanan Google bu yılda bir ilk'e imza atarak Türkiye genelinde 'Google Logo Yapsana' yarışması başlattı.

Herhangi bir yaş sınırlaması olmayan ve 23 Nisan'a özel logo tasarlamak isteyen herkese açık olan 'Google Logo Yapsana' yarışmasına katılmak için www.google.com.tr/logoyapsana adresine girip kayıt olup, tasarımları internet ortamında 31 Mart tarihine kadar göndermek yeterli olacak. Google yetkililerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek olan tasarımlar arasından birinci seçilen logo, 23 Nisan günü www.google.com.tr adresinde Google logosu yerine kullanılacak.

Yarışmada birinci olarak belirlenen logonun yaratıcısı Apple iMac bir bilgisayarın da sahibi olacak. Dereceye giren ilk 10 kişiye Google Lava lambası, başarı gösteren 30 kişiye de katılım sertifikası verilecek.

'Google Logo Yapsana' yarışması ile ilgili açıklama yapan Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil; 'Google, ' Google Logo Yapsana' yarışması ile her yaştan katılımcıya, logo tasarımları ile bu özel günün ruhunu paylaşma fırsatını sunuyor. Yarışmada birinci seçilecek logoyu Türkiye ana sayfasında yer verme sebeplerimizden biri Türk internet kullanıcılarının Google'ın özel logolarına gösterdikleri inanılmaz ve sürekli ilgidir. 23 Nisan logosu Google'ın Türkiye pazarına verdiği önemin ve bağlılığının bir göstergesidir ve birinci seçilecek tasarım umarım tüm kullanıcılarımızın beğenisini kazanır." dedi.

Bilgi için:
Google Türkiye
Tel: 0212 243 3600

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Güzel bir organizasyon. Tebrikler Google Türkiye çalışanları :)

Yarın(4 Mart) başlıyormuş kayıtlar. CHIP Online'dan birinin kazanmasını isterim. Şimdiden başarılar.

in. ben kazanırım

yha biri bana logo yapma programı ismi verebilirmi nasıl yapabiliriz bu logoları

Tebrikler Google Türkiye calışanları

tebrikler çok güzel olmuş bu yarışmaya katılmak isyerim yanlız bu yarışmaya ilginin çok olacağını zannediyorum şimdiden herkese başarılar

iyi olanlar kazansınlar

Bizim Ömer'e söyleyimde bi logo yapsın .

hepside çok güzel bence

1. olan logoyu gördüm çok üzüldüm doğrusu, Türk Bayrağı desenli bir balon var ve üzerinde ay yıldızın gölgesi var. herkes gördü sanırım benım gördüğümü, sanki gökten düşmüş gibi duruyor o ay ve yıldız. neyse ben yinede tebrik ediyorum. ben yarışmaya katılmadım, tamamen objektifim şu anda yani, fikir güzel detaylarda sorun var, daha güzel çok harika fikirler ve çizimlerde vardıı.

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bende Logomu Koydum Ama 105.İnci Olmusum Yapanlara Tebrikler Güzl Yapmışlar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play