GTA 5 bu sefer 14 Nisan'a ertelendi!

Eğer PC'nizde GTA 5 oynayacağınız günü heyecanla bekliyorsanız,bu haber sizi "yine" üzecek!

  • Zeynel A. Öztürk
GTA 5 bu sefer 14 Nisan'a ertelendi!

Rockstar Games, geçtiğimiz ay yaptığı bir açıklamayla GTA 5'in PC sürümünün çıkışının birkaç hafta gecikeceğini söylemişti. Ancak görünen o ki birkaç hafta, Rockstar Games için yetmedi.

Grand Theft Auto 5'in bilgisayarlara 27 Ocak'ta gelmesi planlanıyordu, ancak oyunun geliştiricileri geçen ay bir açıklamayla bunun 24 Mart'ta gerçekleşeceğini, "bir miktar daha test ve cilalamaya ihtiyaçlarının olduğunu" söylemişlerdi.

Şimdi ise Rockstar, "oyunun yeterince parlatıldığından emin olmak için, biraz daha zamana ihtiyaç var" diyerek GTA 5'i bir kez daha ertelediğini doğrulamış oldu. GTA 5'in grafik ve teknik açıdan oyunun şimdiye kadarki en gelişmiş sürümü olduğunu vurgulayan firma, oyunun güncel donanımlar için geniş destek, daha yüksek detaylar, derin yapılandırma seçenekleri, ultra-high-definition desteği gibi PC'ye özel geliştirmelerle geleceğini söylüyor.

GTA V'in PC sürümünün piyasaya sürüleceği tarih, Rockstar'ın son söylediğine göre 14 Nisan olacak. Oyun için ön sipariş vermiş olanlar, GTA Online'da kullanılabilecek 200.000 dolar oyun içi nakde sahip olacaklar. Yeni GTA Online Heists işlevinin 10 Mart'ta kullanıma sunulması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Bu oyuna para verecek bilgisayar oyuncusunda hic gurur yok demektir.

Zengin olabilirsin. Ama biz senin kadar zengin deiliz ha bide pisici deil pc'ci olur o

dandik konsollarda dull hd 60 fps oynayacağımaza. O da deray kapalı. Detaylar full açık 2k oynarık. konsolcu cocuk havuzun yuzerken pcciler okyanusta yuzer.

@25 Şub 2015 12:40 bi susuzluktan takır takır kuruyanlar var biz gibi pc leri kaldırmayacak olanlar:)

@25 Şub 2015 15:42 Sence bu bu kadar komik bir şey mi ? Sen hiç dişinle tırnaklarınla kazıyarak,0'dan başlayarak yaşamaya çalıştın mı ? Şimdi düşün.Geçtiğini zannettiğin dalgada aslında kendinin çoktan boğulduğunu öğrenince tekrar konuşursun. Sana azıcık da olsa insanlık diliyorum.

@25 Şub 2015 21:14 adam kendisiyle dalga geçebilme erdemine sahip sen hala insanlık diyosun

Oyun eskidi.Çıksa ne olur çıkmasa ne olur.Youtube ki videolarla oyunu bitirdim ben :D

sıktı artık, konsolcular herşeyi öğrendi biz bişey bilmiyoruz almayacağım muhtemelen bu oyunu

Ahahah eskidi olum bu oyun siz hala bunumu bekliyonuz yazık la

GTA 6 dan sonra çıkaracaklar herhalde ?

gta en iyi pc de oynanır mouse ile

Umarım bu sefer Microfost'un Windows 7'de yaptığını becerebilip hem yüksek güçlü bilgisayarlarda üstün grafikleri hem de düşük güçlü bilgisayarlarda olabilecek en üstün grafikleri verebilen bir oyun olur. GTA aksine portlama konusunda arıza da olmaması gerekli. Bunlar olacaksa beklemeye değer. Yoksa Rockstar ipini çeker...

2 sene olmuş millet PS3'de GTA V 2.elde satıp konsoldan sildik PC için daha çıkacak, sırf Heists dlc için Next-gen konsol aldırmak GTA V satmak için PC'den ertelediler. Konsol lobisinin işleri :D

eskiden gta serilerini heyecanla beklerdim şimdi hiç merak etmiyorum rockstar, istersen 2020 de çıkar umurumda bile değil.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play