Hangouts artık kullanıcı hesabı istemiyor!

Google, bu popüler hizmetini Google hesabı olmayan "misafir kullanıcılara" açtı!

  • Onur Seven
Hangouts artık kullanıcı hesabı istemiyor!

Artık herkes, herhangi bir Google hesabına gerek duymaksızın, sadece bir bağlantıyla Hangouts üzerindeki görüşmelere katılabiliyor.

Bu haber size oldukça tanıdık gelmiş olmalı çünkü benzer özellik geçtiğimiz ay Skype tarafından faaliyete geçirilmişti. Bu sayede misafir kullanıcılar herhangi bir hesap gereksinimi olmadan URL tabanlı davetiye sistemiyle sohbet oturumuna katılabililyorlardı.

Google'ın versiyonu takvime dayalı etkinlik davetlerine doğrudan link yerleştirebilecek ve toplantıyı düzenleyenlere konuk girişine izin verip vermeme şansı sunabilecek. Bu basit bir özellik gibi görülebilir ancak video konferansları daha kolay hale getirme açısından önem taşıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hangouts kullanmaya çalıştım hiçbir cacık anlamayamadım kullandığım tüm android cihazlarda devredışı bıraktım hiçbirinde güncelleme dahi almıyor istediğini yapsın google benden uzak olsun yeter

@SonKraLL Ben çok severek kullanıyorum. Napcaz?

Baktı, kullanan yok, napsa boş...

WhatsApp gibi telefon numarasıyla giriş olursa Hangouts tutar. Gmail hesabıyla, özel URL ile olmaz bu işler. Aç adam gibi herkese telefon numarası olan girsin.

@21 Kasım 2015 22:46 Alın size bir koyun daha. Ver cep telefonunumaranı her yere de istedikleri gibi takib etsinler seni. Ayrıca herkes cep telefonu kullanmak zorunda diye bir kural yok. Saçmalığın tillahı bu !

hangouts'un emojileri çok çirkin. Gülücük yazıyorsun gülen garip bir yaratık çıkıyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play