Hepsiburada.com nasıl bir ortamda çalışıyor?

Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi hepsiburada.com nasıl bir ortamda hizmet veriyor?

1998 yılından beri faaliyet gösteren online alışverişin lider ismi hepsiburada.com'un nasıl bir ortamda ve nasıl bir sistemle çalıştığını hiç merak ettiniz mi? Eğer ettiyseniz, kafanızdaki soruların cevaplarını burada bulacaksınız.

İstanbul Ümraniye'de toplam 8.000 m2'lik bir alanda 150 personel ile yüz binlerce ürünü müşterilerine ulaştıran hepsiburada.com, sadece İstanbul Ümraniye Operasyon Merkezinde faaliyette bulunuyor. Ürünlerin satış ve pazarlanması konusunda herhangi bir firma ile bayilik anlaşması, ortaklığı bulunmuyor.

Şimdi gelin, fotoğraflar eşliğinde hepsiburada.com'un nasıl çalıştığına birlikte göz atalım.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bu kadar güzel işleyen bir düzeni merak etmedim değil doğrusu.

reklam kokan hareketler bunlar..
ne o yoksa hepsiburada.com da mı zor günler yaşıyor? o damı batacak?

CHIP Online notu:
AMD'nin işlemcilerinden, Google'ın çalışma ortamından bahsedilince aynı tepkiyi niye göstermiyorsunuz? Belki de o haberleri yaparken AMD'nin veya Google'ın reklamını yapıyoruzdur, kim bilir...

Lütfen komplo teorileri üretmeyi artık bırakalım, hepimiz en iyi şekilde işimizi yapmaya çalışıyoruz, bu tip suçlamalarla sadece yapılan işe zarar veriyorsunuz...

reklam kokan hareketler bunlar..
ne o yoksa hepsiburada.com da mı zor günler yaşıyor? o damı batacak?

Bir Kullanıcının Notu:

ya arkadaşım reklam olsa nolucak . siteyi dolaşıp ürün incelemelerini makaleleri okurken en güncel bilgilere ulaşırken herşey iyi , reklam yapınca kötü. bu kadar bencillik olmaz ya bu site için onca çalışan insan var onlarda evine ekmek götürmenin peşinde. br şeyi tek tarflı düşünmemek lazım.

bu arada teşekürler chip böyle tanınmış sitelerin çalışma yerleri ni görmek güzel oluyor. teşekürler.

o zaman chip online bir şeyin farkında olmalı o da AMD işlemcilerine daha fazla destek verilmeli ve herşeyin cpu dan ibaret olmadığını da anlatmlaı chip online. Daha çok system on a chiplerden de bahsetmeli. AMD'ye destek olunmalı çünkü firma zor günler geçiriyor. Eğer AMD iflas ederse INTEL fiyatları en az 2 katına çıkarır, sonuçta tekel (monopol) oluyor.

Bayadır alışveriş yapıyorum burdan. Merkezi görmek çok güzel oldu teşekkürler chip.

Ayrıca reklamsa da reklam kardeşim seni üzen nedir yani ? Adamalar bu işi en düzgün yapan online alışveriş sitesi sürekli Tv de, radyoda reklamları dönüyor zaten artık reklam dünyasında yaşıyoruz millet balkonuna bile reklam alıyor yavaş yavaş alışmaya başla şimdiden..!

Aynı grubun iki şireketi sonuçta reklam yapar tabi ki. Bir de Google'un çalışmaları, AMD'nin çalışmaları evrenseldir. Bu ise tamamiyle ticari, satıcı bir firma. Bir kaç yıl önce bu siteyi incelemek akıllarına gelmemiş miydi? 1998den beri varmış.

Şu Yorum Yazdığın Yerin Yan Tarafına Baksan Zaten Chip.Com.Tr 'nin Hepsiburada.Com 'la Işbirliği Ortağı Olduğunu Görürsün. Boşuna Şunlar Bunlar Reklam Deme. Bu Site Olmasa Teknoloji 'den Bi Haber Olursun. Ayrıca HepsiBurada.Com Türkiyemizin de Online Alışveriş 'te Geri Kalmadığını Gösterdi Herkese.

chip amd'ye niye destek versin.Türkiye ekonomisine bir katkısı mı olacak AMD satışlarının.Böyle saçma yorum da görmedim.Hem taraflı olmayın dersiniz hem Amd'ye destek verin dersiniz.Amd daha çok çalışıp daha iyisini yapsın.Başka sitelerin kollanmasına ihtiyaç duyacak kadar küçülmüşse zaten o firma bitmiştir.

burdaki seyler çok iyi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir