Her derde deva 24 bedava araç burada!

CHIP Online, her yeni bilgisayarda mutlaka bulunması gereken 24 bedava yazılımı bir araya getirdi.

  • Selim Öztürk
Her derde deva 24 bedava araç burada!

Her ne kadar alternatifi bulunuyor olsa da, hiç şüphe yok ki dünya genelindeki bilgisayar kullanıcılarının çok büyük bir bölümü Microsoft'un Windows işletim sistemlerini kullanıyor. Ancak elbette Windows'un diğer uygulamalar olmaksızın tek başına kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamasını beklemek büyük bir yanılgı olacaktır.

Diyelim ki yeni bir bilgisayar aldınız; ya da Windows'unuzu sisteminize henüz kurdunuz. Bu halde birçok uygulama sisteminizde bulunmayacağından sizin için gerekli olan tüm uygulamaları bir bir bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Örneğin resim görüntüleyici yazılımlarla fotoğraflarını görüntüleyebilir, video oynatıcılarla bilgisayarınızda bulunan videoları izleyebilir, güvenlik yazılımlarıyla da sisteminizi virüs gibi tehdit unsurlarına karşı koruyabilirsiniz.

CHIP Online, bu bağlamda kullanıcıların mutlak suretle sistemlerinde bulundurmaları gereken çeşitli kategorilerde yer alan 24 ücretsiz uygulamayı bir araya getirdi. Programları yakından incelemek ve sisteminize kurmak için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

%90 ı gereksiz yazılımlar

MERHABALAR CHİP DERGİSİNİ HER AY ALIYORUM BEN ŞAHSEN ÇOK MEMNUNUM TÜM YAYINLARINI TAKİP EDİYORUM ÇALIŞMALARINIZI BAŞARILI BULUYORUM TÜM ÇALIŞANLARINIZI TEBRİK EDİYORUM VE BAŞARILAR DİLİYORUM UFUK ÇAĞLAYAN......

CHİP ZİYARETÇİSİ OLARAK BENİMDE BİR MARUZATIM OLACAK UMARIM YARDIMCI OLURSUNUZ BENİM LENOVO MARKA DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYARIM VAR 3000 N200 MODELİ 4 AY OLDU ALALI ŞİMDİ BİZİM KARŞIDA WİRELESS KAFELER VAR MESAFE OLARAK 100 M YA VAR YA YOK YANİ KARŞILIKLIYIZ AMA SİNYALİ BİR TIRNAK YANİ 100DE5DEN 100DE15E KADAR ÇIKIYOR SİNYAL DÜŞÜK ARADA KESİLMELER OLUYOR SİNYALİ KUVETLENDİRMEK İÇİN NE YAPMAMIZ LAZIM AMA EKONOMİK OLSUN NE ALMAM LAZIM BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM HAYIRLI ÇALIŞMALAR OLSUN

her derde deva denilemez ancak içlerinde kullanışlı yok değil.emektir,saygı göstermek lazım :)

avira harici gereksiz

Çogu gereksizz....amaa emege saygı duymak gerek!!!!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play