Her yönden koruma: PC'niz için C vitamini

CHIP Online'ın ilaç paketi ile güvenlik duvarı olmadan da tehlikelere karşı koymanız mümkün...

Her yönden koruma: PC'niz için C vitamini
CHIP vitamini: PC bağışıklığını arttıracak.

Web'den gelen tehlikelere karşı sadece mükemmel bir çepeçevre koruma yardımcı olabilir. CHIP-ilaç-paketi PC'nizi sadece güvenli değil aynı zamanda daha hızlı hale getirecek. Güvenlik duvarını rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Elbette yaz aylarında kimse üşütme tehlikesini düşünmez fakat gribal enfeksiyonların yüzde 20'si senenin sıcak dönemlerinde ortaya çıkar. Sadece düzgün çalışan bir bağışıklık sistemi vücudu virüslere karşı koruyabilir. PC'de de durum benzerdir: Ancak iyi bir çepeçevre koruma internetten gelen tehlikelere karşı dayanıklı olabilir. PC'nizi C vitamini ile yani bir bilgisayarın tüm sene boyunca ihtiyaç duyabileceği araçlarla besleyeceğiz. Bu sayede virüs vb. zararlıların hiçbir şansı olmayacak. Bunların sisteminize bir spyware-sitesinden yahut farklı bir yoldan girmesi hiçbir şeyi değiştirmeyecek. CHIP Online tarafından güçlendirilmiş bağışıklık sisteminin en büyük artısı şu: Kapatılmış masaüstü güvenlik duvarı ile bilgisayarınızın performansı da artmış olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

teşekkürler chip

dosya düzeneğini eniyileştirmek

harika bir anlatım olmuş,teşekkürler

nerden indiriliyo bu

nereden indireceğimizi söyleyebilirmisiniz

tenk yu veri maç çip :D

bunları uzun uzun uğraşmama gerek yok çünkü 2 güçlü bekim var biri bitdefender internet total securty ve kaspersky internet securty her ikisindede güvenlik maxsimum antiphising malware ve bir çok eklenti ve ayrıca tam olsun diye spyware eraser war benim gibi birisi 1 haftadan az bi sürede format atmadıysa hakeza önceden haftaya bir format basardım 2 ay oldu formattı unuttum bu demek oluyorki gerçekten işlerini iyi yapıyorlar.

Sağlam bir güvenlik duvarı ,virüs programından daha elzemdir.. HIPS desteği olan bir gd ve sistemde ne olup bittiğini bilen bir kullanıcı çok rahat sistemi koruyabilir..

Bu şekil yazılarla imkansızı zorluyorsunuz. Bu siteyi sürekli takip ediyorum. ama yaptığınız çalışmaların içi boş. kuru laf kalabalığı.

Pek bi işe yaramaz bunlar işi bilen kendi açıklarını kendi kapatır. ;)

boş şeyler bunlar. adam akıllı yerde gezene musubet bulaşmaz...

eset smart security +windows defender..

İyi güzel de nereden indirilecek? Bu sayfada böyle bir program yok!
Ömer F.

CHIP Online Notu:
Makalenin diğer sayfalarını da incelerseniz, gerekli programlarla ilgili bağlantıları görebilirsiniz. Fakat bu makale 29 Ağustos 2008 tarihinde hazırlanmış olduğu için bazı bağlantılarda değişiklik olmuş olabilir.

Pc tools internet security....super!!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir